Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku 1, 2  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 2:48 pm    Předmět: Offshore Mod pro Episode Two Citovat

Offshore Mod pro Episode Two

Tenhle mod mě docela zaujal. Má mít 27 úrovní, dohromady čítajících devět kapitol hry. Nabízející zábavu na zhruba 5 hodin, a to už je co říct. Modifikace je zatím jen v několikáté betaverzi a spouští se tímto způsobem:

1. Rozbalit mapy z archivu do tohoto adresáře \steamapps\\half-life 2 episode two\ep2\maps
2. Restartovat Steam
3. Označit v nabídce Episode Two a poté kliknout na "Properties"
4. V "Properties" kliknout na "Set Launch Options" a přidat do kolonky -console.
5. Potvrdit změnu OK a zavřít "Propreties"
6. Spustit Episode Two, do konzole zadat map islandescape a stisknout Enter.

Co se týče designu a struktury levelů, nejde o nic extra. Po projití pár prvních úrovní je design zhruba za 65%.

Download http://files.filefront.com/Offshorezip/;9686341;/fileinfo.html
Homepage http://www.halflife2.net/wiki/index.php/Offshore





Naposledy upravil PavelU dne ne únor 24, 2008 1:08 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Mám rozehrané v Chapter 4 (ta se mi zatím líbí nejvíc, jelikož je asi nejpropracovanější a dobře vypadá) a musím říct že mod je na poměrně amatérské úrovni. Pár lokací vypadá jak z hodně starých stříleček, nebo jsou lokace čtvercového tvaru, a nijak nepropracované. Narazil sem i na nestandardní postup dál, kdy mi nezbylo než jít až na okraj mapy a dostat se dál, protože jiná cesta mě nenapadla. Na druhou stranu jsou ve hře celkem dobré nápady které ani v Ep2 nebyli. Tak jako tak si ale tento mod, víc jak 65% nebo 70% procent v hodnocení nezaslouží.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2008 9:02 pm    Předmět: Citovat

Tudiz se jim asi nebudu zabyvat, kdyztak pockam na plnou verzi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 7:19 pm    Předmět: Citovat

Jsem v Chapter 6, pátá byla také celkem povedená. Ale byla v ní na pár místech tato věc: Když jdete někam mimo hlavní cestu nebo nepostupujete běžným způsobem, a uděláte něco jinak, může se vám stát že narazíte na neviditelnou překážku a musíte se jí vyhnout. Jsou to totiž nepřátelé jež čekají na aktivaci skriptu v rámci standardního postupu hrou, kdy okolo nich projdete a rázem jsou za vašimi zády. Taky je mod zřejmě špatně optimalizovaný, hlavně v lokacích pod širým nebem, docházelo k tomu ale i v hangáru nebo kanceláři, na určitém místě byl framerate stabilní, ale o malý kousek dál už hra cukala. Na to že jde o pátou betu je tam těch neduhů zatím dost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

Ani jsem tu betaverzi nedohrál celou, protože sem zkejsnul v jedné úrovni a framerate byl moc malý.

Je už ale další verze Pre-Release 1, v níž je opraveno 125 bugů Shocked A to už je co říct. Dále jsou přidány dvě úrovně navíc a mod se spouští klasicky přes game list ve Steamu. Teď jen tu aktuální verzi vyzkoušet, nebo do ní dát staré savy. Nerad bych hrál mod celý od začátku.

Download: http://files.filefront.com/OffshoreEP2+PR1zip/;9524411;/fileinfo.html
Informace: http://www.planetphillip.com/posts/offshore-half-life-2-ep2-beta/#more-3512
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Vyšla finální verze této modifikace http://www.planetphillip.com/posts/offshore-half-life-2-ep2/#more-3569

Zkoušel jsem tu Pre-release verzi, v níž ale nešli staré savy. A hrát se mi šestou epizodu hry, znovu od začátku, nechtělo. Šlo ale asi jen o jednu, dvě úrovně. No, v každém případě se pokusím projet znovu celý mod od začátku v té finální verzi, nebo si načtu tu šestou epizodu. Offshore chci za každou cenu dohrát a pak se vrhnout na The Citizen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 3:04 pm    Předmět: Citovat

Uz par mesicu mody pro HL nejak zanedbavam, ale casem vyse zminene vyzkousim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Nějaké ty nové informace.

Díky Stormovi sem překonal zákys v šesté epizodě, v ní jsem ale pořád. Finální verzi nemám vyzkoušenu zatím. Ale dle Storma je na tom o dost líp jak ta má beta. Krom Epizod 4 a 5 se prý zlepší design úrovní i v epizodách dalších. Souboje jsou místy pěkně urkutné, např. na začátku šesté epizody, později dojde i na Stridery a Huntery.

Takže za zahrání ta finální verze rozhodně stojí. Je v ní navíc odstraněno jedno problémové místo v tunelu, kde v betě byla díra a bylo potřeba natahat předměty a vyskočit nahoru. Ve finální verzi se jde normálně tunelem a díra tam není.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agerix




 
Založen: 7.4.2008
Příspěvky: 11



PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 3:38 pm    Předmět: Citovat

PavelU
Mám problémy vo štvrtom leveli.Podľa návodu na planetphillip.com by sa mal hráč dostať do dverí v ktorých zmizol G-Man.Lenže tie dvere nejde žiadnym mne známym spôsobom otvoriť.Ako si to vyriešil?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so prosinec 06, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

Už se nepamatuji, to je ta část ve strojírně se sudy a vodou? Tam se mnohé dveře otvíraly buď schovanými tlačítky nebo pakámi, či bylo nutné jít jinudy. Hrál jsem začátkem roku a pak se už k této modifikaci nevrátil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 5:39 pm    Předmět: Citovat

Offshore pokoren za 10 hodin. Herni doba prekonala i LCtA!

Zadny vazny bug jsem nezaznamenal, snad jen zapalne lahve a sudy nehori tak jako v HL2 nebo Episodach, takze jsem se musel orientovat po sluchu, jak bzuci Smile

Nenasel jsem raketomet. Prohledal jsem snad vse, ale nikde jsem ho nenasel. A pritom na tom moste s helkopterou se valely tuny raket. Pri dalsi prilezistosti (s autem na molu a otravnym gunshipem) jsem si dal cheat na zbrane, protoze bez raket je to vopruz. Btw: kde byl schovanej?

Mod se mi libil, i kdyz nekdy byl docela zdlouhavej a chybely mi nejake pribehove zvraty nebo spratelene postavy (jsou zde bud mrtvi nebo az na konci).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 5:40 pm    Předmět: Citovat

agerix napsal:
PavelU
Mám problémy vo štvrtom leveli.Podľa návodu na planetphillip.com by sa mal hráč dostať do dverí v ktorých zmizol G-Man.Lenže tie dvere nejde žiadnym mne známym spôsobom otvoriť.Ako si to vyriešil?


Tam se musis vratit kousek zpet pred tu mistnost, kde je ta voda. Mely by tam byt otevrene nejake dvere a tudy se dostanes dal. Tady jsem se taky na chvili zasekl Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

to PavelU:
V te verzi co jsem hral ja se savovat dalo, akorat jsi si musel v nastaveni pridat prislusnou klavesu (standartne to tam bylo nejak nelogicky F9 a F12 tusim).
Jinak byly tam i ty checkpointy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 1:02 am    Předmět: Citovat

To Pete66:
Koukám že už tu na to kašlu. Tempem jakým paříš ty, ty fakt závidím. Já bych to asi nedal. Dík za tu informaci k sejvům, do nastavení sem nekoukal. S raketometem si dopadl stejně jako Storm, jenž ho taky nenašel nejdříve.

Víš kde ten byl? Jak si začínal v té úrovni s vrtulníkem a mostem, tak hned před dveřmi ven na pláž byla skříň v níž byl ten raketomet schovaný. Při prvním hraní betaverze mě také chyběl a já ho nemohl nikde najít. Naštěstí jsem to důkladně prohledal a našel ho tehdy. A při opakovaném hraní jsem už šel na jistotu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne duben 26, 2009 2:14 pm    Předmět: Citovat

Aha tak to me nenapadlo. Kazdopadne bylo od autoru sprosty ze ho clovek nemohl nalezt jinde.

Jinak ja mam vzdy takovy paransky obdobi ze me chytne nejaka hra nebo mody a po par tydnech to skonci Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 2

Jdi na stránku 1, 2  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema