Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tom66




 
Založen: 1.10.2007
Příspěvky: 2



PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 7:40 pm    Předmět: Vietnam 1967 Citovat

Ahoj, nenapsal by někdo na náš mod Vietnam 1967 recenzi???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 2:44 pm    Předmět: Citovat

klidne bych se toho ujal, ale musel bych ji spustit. Pod steamem mi to neslo, ted ale mam original halfa, tak snad si mi rozchodit podari
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Tato modifikace je primárně pro Steam HL. Já ji spustil, jen abych ji v rámci novinky ověřil. A pak jsem ji odinstaloval.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom66




 
Založen: 1.10.2007
Příspěvky: 2



PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 8:22 pm    Předmět: Citovat

Pokud nešel spustit pod steam, možná je to chybou instalačky.

Správná cesta:

C:\Program Files\Valve\Vietnam1967
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

casem vyzkousim, ale ted mam doma tolik her a modu, ze to chvilku potrva Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 3:26 pm    Předmět: Citovat

Dnes vám budu vyprávět o tom, jak jsem si chtěl zkrátit čekání na večerní silvestrovskou oslavu hraním modu Vietnam 1967. Co všechno jsem při tom podstoupil se dozvíte v následujícím textu.

Asi nejvíce času jsem strávil u instalace a pokusech o spuštění hry. Instalační program mi nabídl zcela nesmyslnou cestu (…Program Files\Valve\Vietnam 1967), kterou jsem opravil na obvyklé …half-life\Vietnam 1967 a poté se mi hra už zobrazila ve Steamu. Paráda, říkám si. Spustím mod ze Steamu, načte se. Opět jsem zabodoval! Dám novou hru, hups a už jsem zase na ploše windows. Aha, tak tudy cesta nevede. Zkouším hru na staré non-steamové verzi HL a také bez úspěchu – mod asi starou verzi nepodporoval. Znechucen začnu obě instalace modu mazat a po smazání té steamové (pomocí ikonky uninstal) se mi složka „Vietnam 1967“ se zbytkovými soubory přejmenuje na prosté „vietnam“. Překvapeně vykřiknu: jo takhle! A třetí pokus o instalaci směřuji do složky …half-life\vietnam. A konečně to funguje! Postup instalace (pokud není automaticky směřována do …half-life\ jako u většiny modů) by měl být napsán v readme (kde jsou pro změnu zmínky o “právních a hmotních důsledcích” při porušování autorských práv). Mám za sebou několik desítek úspěšně dohraných modů, ale takhle jsem se s žádnou instalací snad netrápil!

Jdeme na věc! Spouštím hru a hned vidím pěknou úvodní tapetu vypůjčenou z prvního dílu Vietconga a do toho hezky od podlahy hraje titulní melodie pro změnu z dílu druhého. Inspirace mými oblíbenými hrami – to je v pořádku, říkám si. Po nastavení configu (který je nějak divně přednastaven) se pouštím do trénink kurzu. Tam mě přivítá postava rekruta z Opposing Force s přidělaným knírkem ala Herr Hitler a hláškou sežanta z Vietcongu o tom, abych si proběhl opičí dráhu. Tady už je inspirace různorodá., ale nevadí. Dráhu si proběhnu, žádná odezva ze strany Sgt. Hitlera, tak se poohlédnu po dvorku obehnaném zdí, bráněném v každém rohu obávaným německým kanónem ráže 88mm z druhé světové války (tato výzbroj zřejmě vypůjčena z modu The Gate nebo Day Of Defeat), posbírám pár zásobníků do kalacha a kanystr s benzínem (dovezeno pro změnu z modu Heart Of Evil) a jelikož nikde není žádná cesta ani zbraň na vyzkoušení, podívám se na model emerického Jeepu (vypůjčeného zřejmě z… né, už mlčím) a trenink opouštím klávesou escape.

Hurrá na rejžožrouty! Spouštím novou hru a ocitám se v nefalšované vietnamské (pokud jde mluvit o něčem vietnamském jako nefalšovaném) džungli s pistolí, ochranou vestou a vysílačkou u nohou, z které mi někdo hlásí, abych postupoval dál džunglí, že mě později vyzvednou. Ano, uhodli jste, je to hlas kapitána Rosenfielda z VC. Zvednu pistoli, popojdu pár kroků a už slyším žluté jak si to ke mě šinou. Já pistoli s jedním zásobníkem na 7 nábojů, oni kalachy. Trochu mi to připomělo cigánskou férovku, ale jsem přece statečný emerický voják, který se přesily nezalekne. Sejmu prvního čárlího, vezmu mu zbraň a na druhém soudruhovi zjiš?uju, že základní pistole je účinější, než slavná AK-47. Zbývá mi ale jen 5 nábojů, tudíž volím ákáčko. Vykosím pár žlu?asů, přijde loading s helmou (viz mod HoE) a spadnu do další bambusem prorostlé úrovně plné nepřátel. Tady zjiš?uji, že v řadách vietcongu jsou dva druhy vojáků, kteří ale vypadají úplně stejně (opět připomenu HoE). Obyčejný partyzán co moc nevydrží (asi jen 10 nábojů z AK) a pak Hrdina vietnamské lidu™, který se odvážně plíží až k vám, nehledě na plný zásobník (30 kulek), který do něj sypete, přijde až k vám a pak vás buď udělá, nebo stihnete nasadit druhý zásobník a vyndáte vy jeho. Ač jsou oba typy tak rozdílné, mají přesto několik vlastností společných. Tou první je absolutní zrak, vidí vás i skrz křoví (vy je pochopitelně nevidíte), druhou je schopnost střílet skrz kmeny stromů (což vy také nemůžete). Jistě by se našli i další vlastnosti těchto neohrožených bojovníků a jejich zbraní, ale já prostej vidlák odněkud z Lousiany, jsem neměl dost trpělivosti, abych je podrobněji zkoumal a opustil jsem bojiště opět klávesou escape.

Výše jsem uvedl zážitky nashromážděné během cca 10 minut hry a o další nášup nestojím. Přesto jsem si dokázal udělat obrázek o kvalitách modifikace Vietnam 1967, a mohu tímto článkem varovat fanoušky vietnamského modu Heart Of Evil, popřípadě her Vietcong, Vietcong 2, aby se tomuto počinu vyhnuly velikým obloukem. Pokud nemáte do čeho píchnout a uvažujete o vyzkoušení V1967, radši si znovu zahrajte uvedené hry nebo úplně jiné hry, hlavně ale tohle nezkoušejte, akorát byste litovali ztraceného času.

Originalita: 20%
Design map: 30%
Zábava: 10%

Celkem: 20%


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1

  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema