Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku 1, 2  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne září 30, 2007 9:59 pm    Předmět: Under The Black Moon Citovat

Vysoce kvalitní, propracovaná a zábavná modifikace Under The Black Moon, pro Opposing Force. Nabízí devět rozlehlých map. Ve kterých si užijete řešení řady puzzlů, nezapomenu na ten kdy jsem v kanálech použil ovládací kolo. Hra vyčnívá pěkným designem, a? již jeho náplní, podobou či texturami, modely nebo architekturou. Užijete si i souboj s bossem. Co se týče zbraní, tak se vám dostanou do rukou všechny z OF. Ochuzeni nebudete ani o různé skriptované situace, dotvářející, skvělou a důvěrně známou atmosféru Half-Life světa. Celková délka Under The Black Moon je několik hodin, takže si pořádně zahrajete. Mě se modifikace líbila o to více, že jsem ji spustil i s Redux packem, jenž jsem měl už předtím nainstalovaný v Opposing Force. Tento balík přináší detailnější modely a textury. Instalace Redux packu je sice poněkud složitější, ale dáte-li si tu práci, tak budete odměněni natolik skvělým zážitkem z hraní této modifikace, že po dohrání nebudete vůbec litovat času u ní stráveného.

Zajímavosti: Na začátku hry můžete nalézt u vody jeden secret (tedy tajné místo) stane-li se tak, zobrazí se vám secret found. Další secret je ke konci hry, když z tunelu přijdete k několika autům, tak ve stropě je v šachtě secret. Na nějž je třeba použít přichytávací zbraň. Dávejte si pozor a? neminete francouzák, nemáte ho od začátku hry, naštěstí z příslušného screenu zjsitíte přibližně kde je.

Technická: Stáhněte si modifikaci, devět map v bsp formátu vložte do adresáře s OF, složka gearbox/maps. Spus?te OF, a do konzole zadejte map force300, nahraje se vám první mapa Under The Black Moon, jež začíná u zříceného vrtulníku.

Download Under The Black Moon http://www.planetphillip.com/posts/under-the-black-moon-opposing-force/
Download Redux Pack http://mods.moddb.com/5553/opposing-force-redux/downloads/

A aby jste se mohli o mých slovech přesvědčit, tak vám nabízím screenshoty přímo z Under The Black Moon. Ty ukazují zároveň i to jak vypadá Opposing Force s nainstalovaným Redux packem.








Naposledy upravil PavelU dne čt květen 29, 2008 9:03 pm, celkově upraveno 6 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

Paradni modifikace a jede mi s Redux packem, takze nadhera.
Ale sekl sem se v lokaci kde zabiju velkou potvoru a vylezu pomoci prisavky a lana nahoru ke generatoru. Tam je tlacitko, ale bohuzel po zmacknuti vydava zvuk, jako kdyz se nic nestalo. Asi bych mel jeste nekde neco zapnout, ale prolez sem celou mapu aspon petkrat a nemuzu na to prijit! Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 3:56 pm    Předmět: Citovat

Pete66: Zde jsem se také na chvíli zdžel, už si to ale moc nepamatuji. To tlačítko tam je jen tak. Jak vylezeš tou výtahovou šachtou, tak tam jsou myslím poškozené dveře. Za nimi je chodba a dál si už postup nevybavuji. Tam šlo nejspíše jen o to najít cestu dál. Snad na to přijdeš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 4:04 pm    Předmět: Citovat

takze se nemusel zprovoznit ten velky vytah?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 4:10 pm    Předmět: Citovat

Nevím. Jestli jsi tam kde si spadl dolů, bojoval s velkou obludou a pak vylezl nahoru, kudy se dá i zpět vrátit do místa z nějž si předtím spadl, tak tam se zřejmě někde nachází cesta dál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 4:14 pm    Předmět: Citovat

presne tak, ale zadnou cestu sem nenasel. Je tam jen prostorny vytah (asi tak pro cetu vojaku Very Happy), ale nefunguje, pac neni zaplej proud Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 4:22 pm    Předmět: Citovat

Asi jo, musíš ho zapnout. Teď jsem si vzpoměl že tam někde spínač na obnovení proudu byl. Byla to taková úzká chodba kde se při návratu k výtahu neustále respawnovali zmetci. Tím výtahem pak pojedeš s partákem co tam někde je.

Jo, a aby ses pohnul zmísta, musí tam dojít ke skriptované situaci kdy ten brouk prorazí stěnu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 4:35 pm    Předmět: Citovat

takze se asi vyskytl bug, zadnej brouk tam neni Sad
zkusim mapu od zacatku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 4:41 pm    Předmět: Citovat

Už nevím jak to bylo, někde jsem tam chodil sem a tam. A pak najednou z nějaké strany ten brouk prorazil stěnu a už jsem věděl kudy dál, tam pak byl el. přívod pro výtah.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 5:43 pm    Předmět: Citovat

prosel sem znovu celou mapu a nikde nic Sad
Tim broukem myslis takovou tu velkou potvoru co utoci fialovym paprskem?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

Jo, tu. Už si holt nepamatuji co následovalo hned poté co jsem vylezl nahoru. Ale ty situace co jsem popsal, tam ve hře jsou, tedy ještě předtím co zapneš přívod el. proudu. Vím jen že sem tam taky nevědel jak dál, a pak se tam objevily ty obludy s fialovým paprskem a už mi bylo jasné kudy jít. Zkus od toho výtahu projít všechny směry a z nějakého se tam musí objevit nepřátelé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Ja se to pokusim popsat lepe:
Pote co sejmu velkou potvoru a vytahnu se nahoru k tomu bloklymu vytahu, tak pomoci zaveseneho lana se muzu dostat do dvou pater:
1) toho odkud sem spadl, ale tam se neobjevi zadni nepratele (akorat tam na me cekaji spolubojovnici) a vytah je porad nepojizdny
2) splham jeste vys, rozbiju napraskle dvere od vytahu v hornim patre, sejmu 2 zombiky a du chodbou (nejake zatacky) "obrostlou" xenskou hmotou kde sejmu 2 ty velky brouky, otevru vrata s napisem GENERATOR. Prosekam se takovym tim xenskym ztvrdlym slizem a sem v male mistnosti kde je pult s tlacitkem, ktere ale po stisknuti udela zvuk jako ze je odpojene. Kus od nej je zebrik nahoru (na strop), kde je prostor s nejakymi trubkami smerujici k tomuto pultiku, ale zadny spinac, kolo ani paka. Pote se tedy vracim cestou cislo 1) (jinak to nejde) a projdu vsechny chodby (vesmes slepe) az na zacatek mapy a nikde se zadny potvora neobjevi.

Rad bych takhle kvalitni mod dohral, pac uz mam par jinych rozehranych (nevim jak dal) a nechtel bych aby Black Moon dopadl stejne Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

No, jo, já si sice tuto část pamatuji poměrně dobře, ještě. Ale i když si mluvil o tlačítku, tak jsem stejně absolutně nevěděl kde konkrétně přesně v modu jsi. Takhle díky tvému detailnímu popisu to je už hračka. Stačí vylézt žebříkem, a ty trubky zničit např. granátem a máš to, nic těžkého že?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 10:58 am    Předmět: Citovat

Mozna si myslis ze jsem uplna lama, kdyz po dohrani xx modu na tohle neprijdu. Ale neni tomu tak, do trubek sem strilel, mlatil hasakem i hodil granat, ale asi sem se netrefil na to spravne misto!
Kazdopadne ti moooooooc dekuju, protoze tenhle mod me hodne bavi a sem rad ze ho muzu diky tve pomoci dohrat! A to uz sem chtel odpoledne instalovat treti dil Minervy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Dohrano! Skvela modifikace, paradni mise, slusne logicke hadanky a finalni rezba nema chybu! Zkratka mam z modu velmi dobry pocit, umocneny perfektnim Redux packem.
Hodnotil bych 85%
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 2

Jdi na stránku 1, 2  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema