Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 3 z 3
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 11:45 am    Předmět: Recenze Nuclear Winter Citovat

Zveřejněno 15. 11. 2006

Recenze Nuclear Winter

Design map: 70% Originalita: 80% Zábava: 80% Celkem: 77%

Modifikace Nuclear Winter která původně vyšla pro datadisk Opposing Force, je nyní i pro samotnou původní hru Half-Life ve verzi 1.1.1.0, tak i pro Steam HL1. Nic více ke hraní tohoto singleplayer modu nepotřebujete. Rovněž rozdílná je i jeho velikost, tehdy pro Opposing Force měl mod jen 22 MB a nyní ve své novější verzi pro HL, má 66 MB.

Díky tomu že byl tento mod původně pro OF, si nyní budete při jeho hraní připadat jako by jste tento datadisk hráli i teď. Což je pochopitelné, vzhledem k tomu že je tento mod celý navržen a uzpůsoben stylu zmíněnému datadisku (platí hlavně pro NPC, kteří vám mnohdy pomůžou nebo se od nich dozvíte co dál, dále pro trénink, jelikož je zde klasický Boot Camp místo Hazard Coursu z HL). Tento mod si tedy může zahrát každý kdo už má Oppsoing Force za sebou, stejně jako ten kdo zatím první datadisk pro Half-Life nehrál.

A nyní si pojďme říci jaký dojem na mě tato modifikace po jejím dohrání udělala. Musím říct že perfektní. Užijete si řadu zajímavých a pamětihodných situací. Například když se vám podaří sniperkou zničit tank nebo vrtulník. Nebo když vás bude pronásledovat rozjetý vlak. Nebo pojedete ve vagónu a nepřátelé na vás budou střílet. Dále když vám bude zrovna promítána krátká instruktáž o cíli jedné z vašich misí, když tu náhle, na vás zaútočí vrtulník. Také si užijete likvidaci dvou Gargantuanů najednou. A výčtem dalších nevšedních situací bych mohl pokračovat dál.

Z nových modelů a textur jsem si všiml pár dobře udělaných stropů v různých částech hry, nebo z nepřátel, zombií. Střílet zde budete výhradně starou a známou zbrojní výbavou. Rovněž i protivníci na něž bude vaše střelba a útočnost cílená, vám budou důvěrně známí z obou již zmíněných her. Z nepřátelských vojáků zde pochopitelně potkáte pouze ty z jednotek Black OPS.

Při hraní této modifikace nevyužijete jen rychlé a přesné reflexy při střelbě, několikrát využijete i logické myšlení, a to na klasické úkoly „něco najít, přisunout nebo aktivovat a podobně“ což dobře obohacuje hratelnost. Bohužel si to ale v pár částech hry, bere svou daň v podobě menších zákysů nebo obtížnějších úseků. V jedné části hry mě čekal docela tvrdý oříšek, při vyřešení jedné situace, (bylo mi sice jasné jak pokračovat) ale protože můj ukazatel zdraví v HUDu měl hodnotu pouze 32. Tak mi dalo hodně námahy proplout v té části docela dlouhým tunelem pod vodou, protože jsem se skoro vždy utopil z nedostatku kyslíku. Nezbylo mi tedy nic jiného než co nejrychleji si zpřístupnit cestu a bez jediného zdržení plavat pod vodou tunelem dál, až do místa kde se konečně dalo nadechnout. To bylo ale o to více náročnější, že se pod vodou vyskytoval i Ichtyosaur.

Celkově se jedná o nadprůměrnou a hodně zábavnou modifikaci, jenž nabízí některé vlastnosti známé už z prvního datadisku Opposing Force pro HL1, jako například noční vidění nebo použití technika na zpřístupnění některých lokací. Dále tato hra poskytuje i přiměřenou délku a zpracování. Takže ji vřele doporučuji všem příznivcům a hráčům modifikací do Half-Life.

Poznámka: Recenzi jsem měl dopsánu již 20. 9. 2006, ale Johny_BeOK tehdy nebyl dva měsíce k zastižění. A proto mou recenzi zveřejnil až skoro o dva měsíce později.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po únor 23, 2009 1:12 pm    Předmět: Citovat

Recenze Peace Like Us - Autor Johny_BeOK

Japonská modifikace s velice zajímavým příběhem. Lidstvo objevilo možnost vstupu do dimenze Xen. Lidé a alieni z Xenu si začali uvědomovat, že nepřátelství mezi nimi je zbytečné. Uzavřeli mezi sebou mír a vědci ze Země postavili na Xenu rozsáhlou vědeckou stanici, aby mohli spolupracovat s alienama. Avšak něčí úmysl je proti tomuto přátelství...<br><br>Zajímavá modifikace, při které se budete muset naučit spolupracovat s alienama. Nechybí spousta originálních vychytávek, které dávají hře děj. Určitě se nebudete nudit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 3 z 3

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema