Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 6 z 8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 6:52 pm    Předmět: Citovat

Jo, dej. Po těch pár hodinách pařby musím říct že ta obtížnost je skutečně jen v respawnech a nesmrtelných Alienech, je to opruz, ale co se dá dělat. Ve hře jsou slušné úkoly a zobrazuje se průběžně i to co je potřeba udělat nebo najít. Byla by škoda se nechat touto modifikací odradit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 8:11 pm    Předmět: Citovat

Prošel jsem v květnu již sedm modů, takže mám přehled o tom který z nich se mi líbil nejvíce a který nejméně. Pořadí je od nejlepšího k nejhoršímu.

Nutno brát s rezervou, nebo? tento seznam vychází z toho v jakém pořadí jsem zmíněné mody hrál, a že jsem už poměrně zhýčkaný a rozmazlený těmi nejlepšími z nejlepších. A navíc jsem je hrál úplně poprvé, až mnoho let po vydání. Jedinou vyjímku tvoří TCiS2 jenž sem hrál kousek už v roce 2005 a nyní si jej prošel úplně celý.

1. Todesangst 2 (Parádní grafika spolu se slušným designem úrovní a zábavou dělají z tohoto německého modu skvost)
2. The Conspiracy in Shadow 2 (Opět prvotřídní design a atmosféra, zábava už ale pokulhává.)
3. Escape 2 (Pěkně působicí a odsípající řezba, kterou trochu shazuje jen poměrně nepřehledná a temná část s úzkými chodbami se zombiemi)
4. Ultimate Attack (Atmosféru a šarvátky zachraňují jen modely zbraní a nepřátel z OF, vše ostatní nuda, krom závěrečné sekvence.
5. Case Closed (Průměrný mod u nějž byla originální pouze část s místnosmi naruby)
6. Todesangst 1. (Jediné co se mi v tomto modu líbilo, byla ta sekvence jak vrtulník "sundá" ten obrňák s vojáky)
7. BraveBrain (Hrozná blbost u níž upřímě lituji že jsem ji hrál)

Po dohrání Case Closed šla, po pouhých dvou dnech, verze 45/1.1.0.8 pryč z disku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 9:42 am    Předmět: Citovat

Dohral jsem mod Terrosrist Attack 2 ktery nebyl vubec spatny. Celkem obtizny, ale objevily se zde i originalni napady.
Akorat mi chvili trvalo, nez jsem vyresil situaci, o ktere psal Pavel v recenzi. Nakonec jsem to vyresil pomerne humpolacky, ale ucinne! Zamrzi vsak, ze zpusob reseni je pomerne nelogicky a s tichym postupem ma pramalo spolecneho.

Osobne bych mod hodnotil 70%
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 11:42 am    Předmět: Citovat

Jo, ta situace byla dost nelogická. Kdybych se Speedfireho nezeptal jak na to, asi by se mi to nepodařilo. Podařilo se ti najít kuši?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 11:04 am    Předmět: Citovat

Ano. Byla schovana v jedne bedne prave v te lokaci se stokou kde se mel aplikovat tichy postup. Jsou to ty dvere napravo pred branou, kterou pozdeji prorazi velky vetrelec.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 11:22 am    Předmět: Citovat

Tak to jsou v modu dvě místa kde se dá kuš nalézt. O tomto úkrytu sem dosud nevěl. Nebo? já tu zbraň nalezl o něco dříve, zřejmě v části Košice kde bylo jedno okno v němž se svítilo. A stačilo k němu vyskákat a kuše byla na jedné ze skříní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 2:02 pm    Předmět: Citovat

Toho okna jsem si vsiml, ale jen jsem okolo probehl - nenapadlo me ze se tam mohu dostat.

Jinak jsem objevil brokovnici, jeste pred tim nez naleznete katanu a pistoli
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 7:10 pm    Předmět: Point of View Citovat

O měsíc dříve jsem rozehrál Point of View, s tím že je to poslední dokonalá a skvěle hratelná modifikace do HL1. Ale ouha, poměrně dost jsem si ji zidealizoval a očekával od ní něco úplně jiného o dost přívětlivějšího. Takhle můžu jen konstatovat že jde o dost originální počin, jenž se dost blbě hraje a je i poměrně nezáživný.

V praxi to vypadá že hraji a nad vodou mě drží jen přesné zasahy do hlavy, nebo? bych si jinak stěží doplnil životy. To jediné se mi na hře hodně líbilo. Jenže na druhou stranu byla tato eliminace protivníků dost náročná a skoro vůbec nezábavná. Taky jsem nesčetněkrát bloudil a ocitl se u prakticky nezasažitelných samostřílů. Ty sice s nesmírnou námohou a pílí šly přece jen sejmout, ale bylo to stejně mnohdy zbytečné. Jelikož cesta vedla mnohdy jinudy, z čehož vyplívá i velká nepřehlednost. No a to poslední co mě docela zklamalo je design map. Či spíše velká temnost hry, zkrátka jak Doom 3 pomalu. Noční vidění jsem používal ale ne tak často. Stejně ale oproti jiným modům byla v tomto většinou jen tma.

Ono, už na začátku mě hra nenadchla a doufal jsem že se to zlepší a nestalo se nic. Pořád nemastné a neslané. Hodně mě to ale šokovalo že mi tato poměrně profesionální modifikace moc nesedla. Čím to je, nevím asi tím že jsem se rozhodl si ji zahrát tak pozdě.

Ani sem nedohrál Point of View celé, někde kousek po té přehradě, nebo kde to bylo, jsem zkejsnul na tom potrubí s žebříky.

Osobně bych hodnotil tak za 7 za koncept a zábavu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 9:54 am    Předmět: Citovat

Me se na POV libilo hlavne to propojeni s Azure Sheep. Hratelnost byla jak rikas casto obtizna. Treba securitaci se samopaly byli tvrdym protivnikem. Na ty samostrily si pamatuju Smile

jinak zkus hodit screen, mozna ti poradim, i kdyz POV byl jeden z prvnich modu co sem hral, tak nevim zda si postup budu pamatovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út srpen 19, 2008 5:51 pm    Předmět: Citovat

Jedu teďkon Life's End (hraji ho podruhé), rovněž jde plně pod Diamondem. Funguje ale jen u modifikací co mají původní grafiku a vzhled.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

Po opětovném dohrání Lifes End musím říct že o nijak suprový mod nešlo. Jasně, docela dobře odsýpal a byl slušně dlouhý. Ovšem design, skladba a náplň úrovní byla žalostná. Důkazem byla nutnost najít asi 15 přístupových karet (v HL nebyla potřeba ani jedna) a asi 10 napájecích baterií. Neznám žádný jiný mod který by tohle po hráči (ve stejném množství) chtěl. A to je nutné započítat ještě běžnou výpomoc od sekuritáků a vědců.

Ale nejvíce se mi v tomto modu líbila ta část s paprsky, jako vystřižená z Resident Evilu.


Naposledy upravil PavelU dne po srpen 25, 2008 2:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 1:35 pm    Předmět: Citovat

Me se Life's End libil a to sbirani karet a baterii ho alespon odlisuje od ostatnich modu. I kdyz si vzpominam ze jednu baterii jsem hledal dost dlouho Smile
Ta scena z RE me taky dostala!!!

Jinak prave mam rozehrany mod Last-Life (zatim celkem slusny, hadanky i souboje), ale sekl jsem se asi po hodine hrani hry v lokaci kde sjedu vytahem dolu a tam na me cekaji 2 kulomety a prisavky ze stropu. Nalevo od vytahu jsou dvojite dvere jako v levelu Office Complex z HL a ty same dvere i proti me. Za temi zamcenymi nalevo jsou 3-4 alien slavy ale jdou sejmout pres mrizku ve dverich. Za temi odemcenymi vpredu je vedec, ale zadne tlacitko ani sachta tam neni, takze nevim jak dal. Zkousel jsem se vratit k vytahu s vedcem, ale nahoru uz vytah nejede a stejne si nevzpominam ze by nahore byl nejaky ocni skenr. Nevis jak dal? Hral jsi tento mod?


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 2:23 pm    Předmět: Citovat

Last-Life jsem nehrál, klidně zkusím a uvidím zda mě bude bavit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 3:32 pm    Předmět: Citovat

Me tento mod bavi, jsou tam trochu upravene zbrane a hlavne jejich zvuky. Kazdopadne doporucuju!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Tak sem rozehrál a vypadá to slušně, místy poněkud obtížné než obvykle a taky jsem si musel zesvětlit obraz, nic sem tam neviděl (u HL a LE to nebylo nutné). Teď jsem střelil do té skříně, ta se svalila a zřejmě se má vlézt do šachty.

Edit: Takže se mělo dostat nahoru přes přísavku, přisunout sud a seskočit na zničenou podlahu horního patra. Já předtím spadl zas dolů. Jo a jinak ta šachta vedla i ke schované energii. Fakt promakaný, vypadá to na něco podobného jako byl mod Instinct.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 6 z 8

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema