Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 8 z 8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 8:31 pm    Předmět: Citovat

Musis se vratit tim vytahem zpet a pak jsou tam rozbite dvere, ktere predtim byli zavrene (je u nich ocni skenr).

Jak uz jsem psal, zaver je nejslabsim clankem cele modifikace. A Gonarch jako finalni boss byl smesny - taky jsi ho sejmul jednim granatem?


Jo a k Borked Hazard. Jeste co me nastvalo byl ten vysadek pred zakladnu teroristu, kde po me strileli jeste kdyz jsem nic nevidel (tesne po loadingu mapy). A partaci tam stali jak trubky a nestrileli. Umela inteligence (alespon v tehle casti) stala za prd.
Dale tesne pred finalnim bossem se respawnovali z nicehonic nepratele.
A na spojenecke zakladne nebylo nikde mozne dobit zdravi a vestu (alespon jsem si toho nevsiml).
Jak rikam pro me je tenhle mod promarnena nadeje.
Take jsem nemohl sbirat granaty do M16, i kdyz na jeji ikonce pri vyberu zbrane je videt granatomet. Parkrat se mi nezapocital cisty headshot z Dragunova. Ale zase desert eagle potesil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 9:09 pm    Předmět: Citovat

Last-Life dohráno. Celá modifikace byla mimořádně těžká co se hádanek týče. Bylo tam několik míst kde bylo málo pravděpodobné že by vedla cesta dál. Takže jsem vždy zkoušel různé šachty, a? již do nich skočit nebo je rozstřelit a ono nic. A musel si tak lámat hlavu, ale toto je zároveň na této modifikaci to nejlepší, nebo? tomu byl uzpůsoben i design úrovní. Trochu opomíjení mi přišli nepřátelé, jelikož tuhle modifikaci vnímám hlavně jako logickou prolézačku. Což je způsobeno i tím že už docela dlouho jsem něco podobného nehrál. Jinak závěr opravdu zklamání, stačil jeden granát a bylo po Gonarchovi.

Trénink k L-L jsem ještě nehrál ale asi ho vyzkouším.

TBHM si už takhle podrobně nevybavuji, možná mě ta hra taky frustrovala a dohrál jsem ji jen kvůli tomu že jsem si umínil na ni napsat recenzi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 8 z 8

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema