Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:11 pm    Předmět: Diskuze o modech do Half-Life Citovat

Zde se zmiňujte o různých singleplayer modifikacích. Např co teď hrajete, nebo jste dohráli a tak. Či jak se vám líbil/nelíbil daný mod. Případně nebudete-li vědět jak dál ve hře, tak můžete uvést konkrétní zakys a podobně. Vždy se ale debata musí nějakým způsobem týkat Half-Life modifikací nebo právě probíhající ankety.

Otázka: Kolik HL1 modifikací jste už přibližně dopařili?


Naposledy upravil PavelU dne čt říjen 04, 2007 3:14 pm, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

mno zhruba tu mam doma 8cd modu z mdifikaci.cz to jsou ty starsi a pak jeste dalsich 5cd z modifikaci.cz cka kolem 100vky modu vse projeto .... bral bych neco kde bych mohl znovu zahrat znovu za b.c jako v azure sheep ale tak 3x-4x delsi a docela bych si rad zahral znovu za sheparda oposing force byl kratocky az moc,jinak moje oblibene: counter life+replacment pack,cs 1.5+pod boti,day of defeat 1.0+boti ...jinak ted momentalne nemam hl na disku ale zase si ho nekdy nahodim,ono kdybych chtel od tohodle strepu veci jako je hl2 nebo doom3 tak to bude sekanice az hruza,za par mesicu bych mel mit lepsi stroj,to uz bude jine ... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Já modů dohrál zatím 45. Řadu dobrých jsem jich ještě nehrál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 11:56 pm    Předmět: Citovat

perfektni je mod suprise a taky goofy half_life neni spatny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:22 am    Předmět: Citovat

Nasadil si latku moc vysoko Pavle, ja myslim ze nemam ani 45, ale i tak sem toho uz prosel hodne.

Takze SP modu sem dohral 26 (jednotlive mapy nepocitam!) a asi 10 mam rozehranych (napr. nesli dohrat pod steamem, prestali me bavit, nevim jak dal).
No a z MP sem hral jen CS a DoD a vyzkousel Natural Selection
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 11:51 am    Předmět: Citovat

Přidal jsem další link na Visitors Steam a stáhl si tento mod z Fileplanetu, já na něm jsem dlouhodobě příhlášený a ani se nemusím přihlašovat.

Nějakou dobu se mi mody v HL: GOTY blbě zobrazují. Vždy je spustím a obraz je na monitoru jen zhruba přes polovinu obrazovky, jako bych hrál ve zmenšeném okně. Stačí ale většinou dát několikrát Esc a zpět, a už je obraz celý. To má ale zas za následek zmizení Hudu, takže nevidím náboje a tak. Možná by pomohl reinstal, ten jsem už dlouho neprváděl. Proto hraji mody co jdou, hlavně na HL Steam.

Díky, Pete za upozornění na ten nefunkční link na BLOODY PIZZA: VENDETTA. Ono, linky na filefrontu jsou dost nestabilní, vždy za čas jsou prostě nefunkční.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so září 22, 2007 11:12 pm    Předmět: Citovat

Pokud budete chtít něco sdělit k mým recenzím, můžete tak učinit v této diskuzi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 3:19 pm    Předmět: Citovat

28. 9. Dohráno, Terrorist Attack 2. 30. 9. Dohráno, Under The Black Moon. 3. 10. Dohráno, HL: Blue Shift. 4. 10. Dohráno, Breakdown 1 a 2. Uvidím jak dlouho mi to vydrží.

Senzace ! Vím co pařit zas Smile Stáhněte si Blue Shift Unlocked 2,43 MB http://www.hl-improvement.com/downloads.php a nainstalujte tam kde máte HL, např Steam verzi. A je-li ve Steamu i Blue Shift, tak tato utilitka se postará o překonvertování Blue Shiftu do podoby normální modifikace. A lze pak spustit i na verzi HL 1.1.1.0. Hlavní ale je že se v tomto datadisku objeví normální modrý HUD (plus nová hezčí ikonka) jež je pro Barneyho tipický. Kdežto v normálním Blue Shift Steam tam takto barevný HUD není. Zlepšuje to myslím řadu dalších věcí, nezjištoval jsem. Význam to má pro mě z toho důvodu že lze v Blue Shift Unlocked, ve Steamu pak normálně nahrát a spusit mod pro tento datadisk, The Infinite Shift. Modifikace se pak spouští stejným způsobem jako např. Under The Black Moon do OF. A není přitom nutné instalovat patch pro BS, jak je uvedené zde
http://www.modifikace.cz/index.php?text=hledat&search=infinite
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 12:34 pm    Předmět: Citovat

Zákys v Infinite Shift, mapa číslo 10. Jsem v chodbě se dveřmi a tlačítkem. Dveře mi ale nejdou otevřít a já tak nevím jak pokračovat. A jdu-li šachtou do předešlé 9 mapy, tak tam také cesta nikam dál nevede. Ví-li někdo postup dál, nech? mi poradí.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 12:39 pm    Předmět: Citovat

Dohráno, The Infinite Shift. Modifikace je o něco horší než Blue Shift. I když zábavná byla v pár okamžicích více. Tam kde jsem měl problém s postupem to vyřešil cheat noclip a pak už byl stejně konec. Jde tedy o hodně krátkou modifikaci. A vypadá to že si znovu projdu Blue Shift, přece jen modrá je modrá. A nevím proč jsem tam předtím modrý HUD neměl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

Modra je dobra, ale jedine azurova Very Happy
Infite Shift bych chtel casem vyzkouset, i kdyz tve srovnani s BShiftem naznacuje, ze to nebude nic moc. Jinak BS bez patchu ma normalne zluty HUD, i kdyz je to dost divne.

Jinak zacal sem znovu hrat Operation Black Thunder. Suprova vec a jeden z nejlepsich modu vubec. Mam odehrany cca 3 hodiny a strasne me to bavi! Dostaly me takove vychytavky jako vrhaci nuz nebo navadeni raketometu na vrtulnik pomoci laseru na Desert Eaglovi! To sem cumel jak puk Shocked
Na steamove verzi se mi nezobrazoval text v intru ani napoveda ve hre. na puvodni verzi je vse v poradku, krome toho, ze zelene krovi vyrustajici z pisku ma modry obrys, pres ktery obcas neni videt schovany nepritel. Zkousel sem jak DirectX tak OpenGL a porad to tam je. Nevite cim to muze byt?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Ten modrý obrys mám v non Steam HL také, je to zřejmě grafickou kartou. Ve Steamu se naštěstí keře stromy a listí zobrazují dobře. OBT se mi také hodně líbil, hlavně zbraněmi, úkoly a animacemi. Až si ho nebudu tolik pamatovat, dám si ho určitě znovu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 5:25 pm    Předmět: Citovat

Dohrano. Paradni mod, rozhodne si ho zaradim do sveho Top10. V nekterych castech mi pripominal moji jednicku Invasion a celou dobu me naramne bavil. Zadny bug, ani neresitelna hadanka se nevyskytly a ty modry keriky preziju Smile
Jinak me dostal zajimavy zaver.

Mel bych ale dotaz ohledne tve recenze. V ni pises, ze mezi zbrane patri i kuse, tu sem ale ve hre nenasel, i kdyz sem hru prolezl myslim dukladne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Už se nepamatuji kde v OBT byla kuš, ale vím že jsem ji měl. Vybavuji si hlavně ty zoomy, co se mi líbily u sniperky a kuše. Tenkrát sem mod nedohrál celý (to se mi podařilo až v únoru 2006, recenze napsána o půl roku dříve) až si mod dám znova někdy, tak pak dám vědět kde ta kuš je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 2:32 pm    Předmět: Citovat

to nechvata, jen sem se zeptal Smile

ted asi zacnu Residual Point, ktery se ti dost libil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 8

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema