Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 4 z 8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

Někdy si určitě zahraj Hard 2, to byl dobrý mod i když nemá nijak vysoké hodnocení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 9:16 pm    Předmět: Citovat

mam ho stazeny i s prvnim dilem ale ted sem zakysl ve Friendshipu - porad jezdim vlakem, vsechno prolezam, sbiram karty, ale nektere dvere porad nejdou otevrit, takze nevim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Friendship jsem kdysi hrál. Dostal sem se, v něm někam do jednoho města kde byly ulice a všude to prolezl. Pak sem došel do tunelu kde asi vedla cesta dál a za oknem byl G-Man, ale bránu mi neotevřel a tak sem mod už nehrál.

Dal jsem tento mod do Steamu a není tam vůbec mlha. Jak je na stránkách u třetího screenu. Tu jsem vždy měl v tomto modu, byl-li v klasickém HL1. A taky mi není jasné co se skrývá pod trainingem. Celkově mi tento mod přijde dost divný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

Divnej von je, ale pivo toci nejlepsi! Very Happy

Ale k veci. Ten trenink ma byt zrejme deatchmatchova mapa (jak jsem se docetl v reame) a musim rict ze ma i zajimave detaily. Hraju v non-steamu a mlha tam je.

Jinak vlastni mod je fakt dost divnej. A navic kdyz seberes nejakou kartu se objevi napis v rustine, tudiz naprd. Uz sem projel celou cast ve vagone aspon 4x a porad nevi co mam delat. Nasel jsem furu karet, ale nevim na co je mam aplikovat.

No nic, asi se posunu k jinemu kousku...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Někdy bych rád projel Project AMOD. Kdysi jsem ho hrál ale někde v pokročilejší fázi hry nešly používat zbraně. Podobně jako např. v demu Red Alert Xpantion (ohledně toho bugu mi jednou někdo psal jak to vyřešit, stačí prý změnit rozlišení a render na software a po části kde hra blbne ji opět vrátit na původní nastavení) Nevím zda by toto pomohlo i v betě PA, ale možná stačí jen provést ty instrukce při spuštění hry, co jsou uvedené zde http://amod.telefragged.com/ .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 3:03 pm    Předmět: Citovat

Po delsi dobe jsem se pustil do dalsiho modu pro HL, tedy spis modiku, pac ma jen 8 map na cca pulhodinku hry. Freemans Revenge se to jmenuje. Nic noveho, ale zabavny je. Presne jak je popsano v recenzi na strankach modifikace.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 6:02 pm    Předmět: Citovat

Já mám rozehraný Portrait of Freeman. Designem hodně dobrý, ale jak Jirka kdysi psal v recenzi, tak je mod dost hardcore. Já v něm zkejsnul někde ve čtvrté/páté úrovni.

Už sem odinstaloval Non Steam HL a mody, bylo to asi 1,5 GB dat. Z rozehraných modů sem si ponechal savy. A budu-li ty konkrétní někdy ještě hrát, tak jedině přes Steam.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

Screen z Timefall, přeskočil sem od zničeného zábradlí ke dveřím. A zas nevím jak dál. Za dveřmi se dá přes podlahu dostat do šachty jež vede nad propast. A dole ve vodě jsem cestu dál neobjevil.

http://img140.imageshack.us/img140/6984/timefallfk8.jpg
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 9:21 am    Předmět: Citovat

Cesta vede kanalizacni sachtou pod mistem kde stojis (vstup je videt na obrazku). Ja se take pokousel skocit az na tuhle plosinku, ale dvakrat jsem spadl a potreti se mi povedlo sklouznout rovnou do te sachty, i kdyz mi to nejake zdravi ubralo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 1:36 pm    Předmět: Citovat

Tentokrát mě tvá rada zmátla. Do té šachty se dá dostat dvěma způsoby, Buď do ní skočit od zničeného zábradlí a pak vylézt do té místnosti se dveřmi, ke kterým jde rovněž skočit (hodně obtížný skok). A z místnosti slézt do šachty, která tam je tím pádem zbytečně, (skočí-li se rovnou na plošinku). Nebo? cesta dál vedla přes výtah jenž byl schovaný za skříní.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 9:31 am    Předmět: Citovat

Ten vytah za skrinkou byl pekne shovany Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Pete poraď nějaký skvělý řezby, pokud možno bez hádanek. Na ně jsem už alergický, viz. Timefall, Portrait of Freeman a Prison. Poslední co sem dohrál byl Timeline II. V plánu mám Todesangst 1 a 2. Destination Black Mesa, ETC I a II spolu s Case Closed a další podobný jež sem ještě nehrál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 8:04 pm    Předmět: Citovat

to PavelU:

Jako kvalitni rezanici bych videl Survive in Catacombs 1 a 2 - kde jsou souboje i s desitkami zombiku najednou.
Nebo Xeno Project 1 a 2

dale Emergency 1 a 2 nebo Tresspasser nebo netradicni rubacku Xen Warrior (za Alien Grunta!)

Ale nevim co z toho jsi uz hral Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 8:15 pm    Předmět: Citovat

SiC I dohráno, stejně jako The Xeno Project 1, ve druhém díle TXP nevím jak dál, asi típnu screen. SiC2 sem měl rozehrané, save někde mám ještě. Emergency mě cca před 2 lety nezaujal, (proto smazáno) že je druhý mi nebylo dosud známo. Nehrál sem Tresspasser - určitě ho vyzkouším.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

jen jestli si v tXP 2 jeste budu postup pamatovat Wink

SiC2 bych si sel pekne od zacatku, protoze je to podarena modifikacka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 4 z 8

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema