Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 3 z 8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

Dohral sem Cthulhu. Zaver mi dal celkem zabrat ale dlouho mi trvalo provedeni, na spravnou myslenku jsem prisel celkem brzy.

Situace je takova. Jsi na bitevni lodi pobliz ostrova, kde sir Henry a další dva satanisti vyvolali velkeho demona. Nejdriv si seber munici (hlavne dynamit) která je pod mustkem. Potom se vydej kaňonem, po jehož obou stranach jsou chodby, kde je par zombiku – ty vykos nejdriv, at te pak neotravujou. Pokud jsou chodby po obou stranach vycisteny, dej se smerem na konec kanonu. Když ses dost blizko, uvidis animacku jak ty tri pitomci vyvolali velkou potvoru a ta az te zmerci tak zdrhej zpet! Pomoci tech chodbicek po strane kaňonu ji nalakej az k lodi, tam ji nech a tak aby te nevidela (opet chodbicky) se vrat zpet k satanistum, sejmi je z dalky (nejlepe mimozemskou zbrani, pac bliz bych nechodil – jeden z nich ma brokovnici). A ring je volny. Ted se vrat zpet a potvoru zacni ostrelovat delem na zadi lodi - par ran, on prijde bliz a chce te spalit, tak se schovas za mustek z druhy strany mu hodis dynamit a tak se to opakuje.
Teoreticky ho muzes takhle vyridit, ma to ale jeden velky hacek! Když ho sejmes u te lodi, asi nestihnes dojit vcas zpet před ty vrata a „volantem“ je zavrit. (aspon me se to nepovedlo a za par sekund se ze vrat vynoril další potvora (ta sama).
Tudiz ho z lode jen nacni (asi 6-7 vystrelu delem + par dynamitu, hrano na medium obtiznost) a pak ho pomoci chodeb nalakej bliz k tem vratum a tam ho dodelej bud zbytkem dynamitu nebo „utocnou knihou“.
Pak mas dost casu polozit „volant“ (v inventari je pod stejnou skupinou jako knihy) na ten jehlan před vraty a tim je zavres. Pak ale zdrhej zpet k lodi – ostrov se potapi.

Ja to mel takhle jen tak tak. Hazu poslední dynamit a ta svina porad jde! Otevru knihu, kde mam jen 12% energie a zacnu smazit. A zabralo to, sice mi zbylo jen 4% energie, ale dal sem ho!
Ty pokud mas energie v knize vic, tak mozna nepotrebujes ani dynamit a usmazis ho rychlejc, ja holt musel improvizova Laughing

Jinak mod se mi lidbil, musim uznat ze byl dost propracovany. Jediny co bych mu vytknul je mizerna inteligence ze strany lidskych nepratel, obcas kouka s brokovnici místo aby strilel, nebo gangsteri s tommygunama byla naprosto neskodni…
A pak nechapu jak sem se zminulosti (od mimozemstanu) dostal na tu lod. No nevadi

Jo a ještě otazecka: jak se pouzivali ty desticky s zlutym pentagramem z kategorie zbrani 4? Vůbec sem je neumel pouzivat.



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

Je to divný, ale proběhne mi animačka, jak se otevřou vrata, sejmu demona, pak satanisty, a dojdu před vrata k jehlanu, a ten "volant" mi tam nejde dát, nic se nestane. Nevím asi nějaká chyba skriptu. Zkoušel sem to samozřejmě v okamžiku než se tam stihl objevit další zmetek, ale bez úspěchu. Hráno na obtížnost Hard v HL Steam s opatchovanou verzí modu přímo pro tuto verzi HL.

Ještě otázka, je pro dohrání hry nutné to udělat tak že demon musí zničit most a já ho z lodě trochu oslabit? Já ho sejmu v pohodě v jedné z chodeb, dynamity, těsně před mostem, ještě než k němu doběhne.

A k čemu slouží ty destičky a jak se používají, to také nevím.

Jinak tu nelogičnost "minulosti ve ztraceném městě, a ostrova v současnosti" myslím vysvětluje úplný závěr hry, ten si ještě pamatuji: jak se ten týpek probudil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:51 pm    Předmět: Citovat

Ono to s tim kolem neni tak lehke. Musis se stredem jeho "zamerovace" trefit presne na hrot onoho jehlanu, jinak ti bude rikat ze to tam nepatri, nebo tak neco.

Hrano na starem non-steam HL (kdyz to jde tak na steam kaslu)

Ohledne nutnosti pouzit dela lode nevim, podle me nemusis, dulezite je, aby si nasazoval kolo az kdyz je demon zabitej a nez se objevi druhej, jinak ti rika ze nemuze zavrit branu, dokud je Cthulhu na svobode.

Mas pravdu s tim probuzenim v blazinci (sveraci kazajka na rukou), ale co pak ten typek v kutne stanisty pred branou blazince? Laughing No kazdopadne je to jedno.


Naposledy upravil Pete66 dne čt leden 03, 2008 9:55 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:55 pm    Předmět: Citovat

je to jak sem uzp opsal prvne, tady je oficialni navod:

You witness the island of R'lyeh rising (for real this time, not a dream).
You are on a boat. Underneath where you are standing are some supplies.
On the back of the boat are a couple of cannons. The one facing inland works. Practice with it.
Get off the boat and note that you can either follow the canyon or go into a tunnel to your right.
Take the tunnel.
Inside is cave with a deep one and a barnacle.
There are two other exits from the cave; one down to the canyon (triangle entrance), the other to the rock bridge.
Cross the rock bridge and kill the deep one in the tunnel on the other side.
Explore this little system of tunnels thoroughly. It will be important.
Continue on down the canyon and watch the scripted sequence.
It's Sir Henry! And he's released Cthulhu!
Try to take out Sir Henry or at least one cultist with your rifle before Cthulhu notices you and starts towards you.
IMPORTANT: Cthulhu runs faster than you. Once he is after you, you have JUST enough time to make it to the first tunnel.
Now you have to have a game of cat & mouse with Cthulhu.
Go through the tunnels until you emerge on the other side of the rock bridge.
Go and kill Sir Henry and the cultists if you have not done so already.
Go back and shoot at Cthuhlu.
He will pursue you, smashing the rock bridge on the way.
Get back in the tunnel quick.
Exit the tunnel at the other end and sneak across behind Cthulhu to the triangle entrance.
Go through here and make your way back to the boat.
Get on the cannon and shoot Cthulhu until he starts towards you.
Then get back into the tunnels fast.
Continue this process of luring him to one place and then shooting him from a safe distance.
Eventually you will kill Cthulhu.
Now run back to the temple as fast as you can, switching to the R'lyeh Seal as you run.
You will see a big glow which is Cthulhu reforming.
If you are too slow, he will reform, walk out again and you will be back at square one.
If you use the R'lyeh Seal on the spike (where Sir Henry smashed the original one), then the doors will close.
NOTE: you have to use the seal on the spike, and not above it where it will actually appear.
Once in place, and the doors are closing, the island will start to sink.
Rocks start crashing down everywhere, so it is time to start running back to the boat.
Once inside the boat, the end sequence it triggered.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Dík, má chyba že jsem si ten zaměřovač u kola neuvědomil, kvůli tomu sem skutečně nemohl dohrát hru. Takhle v poho dopíši návod, pošlu ho na Abecedu her a napíši pak novinku na stránky. Mod sem hrál loni v červenci a ten konec kvůli tomu zůstal tehdy nedohraný. Což mě mrzelo, chtěl sem mít dva návody během jednoho měsíce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 10:14 pm    Předmět: Citovat

Nemas zac. To s tim presnym umistenim kola autor neudelal nejlip, ja to napred taky nasazoval tak nejak od oka, ale pak sem si vsim, ze kdyz to dam presne, tak to zahlasi neco jineho a bylo to doma.

Jinak ja sem musel pouzit ten navod jednou a to v lokaci, kde vyjdu z kostela vykopat ten hrob. Zkousel sem do nej busit dykou, nebo mackat na nahrobek a mackal sem i na lopatu, ale asi ze spatne vzdalenosti (tady je vsechno na milimetry Laughing ), ale porad nic. Ale jinak cista prace, vsechno sem vykoumal sam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 2:43 pm    Předmět: Citovat

Dohral jsem kratky ale vyborny mod Edge Of Darkness - pokud jste nehrali, muzu jen doporucit!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Tenhle mod sem ještě nehrál, určitě na něj dojde.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne leden 06, 2008 9:57 pm    Předmět: Citovat

Ale chce to nejvyssi obtiznost, protoze na medium je to az moc snadne Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 6:14 pm    Předmět: Citovat

Posledni dobou sem prosel par mensich modu (cca hodina hrani) a musim vyzdvihnout ceske mody Moonwalker a ETC, ktere me dost bavily.

Moonwalker - dost originalni (vesmirna lod), chvilkama jsem mel pocit jako u System Shocku 2
ETC 1 - klasicka "halfovina" ale s vybornou hratelnosti, mam stahnuty i druhy dil, tak sem zvedav jestli je opravdu lepsi jak se pise na netu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 7:54 pm    Předmět: Citovat

Já mám nyní rozehrané Timeline II: Iced Earth, hodně nudný mod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so leden 12, 2008 2:04 pm    Předmět: Citovat

ETC2 pokoren! Je lepsi a delsi nez prvni dil, rozhodne jsem se u nej bavil.
Jinak ETC samozrejme neni ceska modifikace (tvurce hry Dave Johnson), nevim jak me to predtim napadlo Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Znate mod Dark Force?
Ja ho prosel a musim rict rict ze je poskladan z nekterych map (nebo jejich casti) skveleho Escape From The Darkness. Docela vykradacka Smile
Pokud to nebylo tak ze DF vznikl prvni a tvurci EFTD vyuzili a vylepsili jeho mapy a zakomponovali je do sveho dila

Ale jedna vec byla v modu originalni: misto pacidla si mel karabinu M4 drzenou za hlaven Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 10:40 pm    Předmět: Citovat

Tenhle mod sem ani nehrál, že je podobný EFTD sem si na screenech všiml.

V Timeline II jsem ve třetí části (celkově jich je pět) a snad mod dohraji, i když má fakt dost map (47) a z hlediska hádanek patří k těm zakysovějším. Několikrát sem musel mrknout na Planetphillipu do návodu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 5:39 pm    Předmět: Citovat

Jsem zvedav na recenzi a pak uvidim jestli se do Timeline pustim nebo ne.
Mam jeste partu modu postahovanych a ty mi nejakou dobu vydrzi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 3 z 8

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema