Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 2 z 8
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 3:27 pm    Předmět: Citovat

Jo, ten si zahraj. Nevím zda jsi se díval už do diskuze k Uplink. Jak si se ptal kde jde ta delší verze stáhnout, tak sem ti zeditoval příspěvek a dal ti tam link.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Diky, mrknu tam.

Jo RR jsem dohral. Mirne nadprumerny mod. Prumerna delka (cca 3 hodiny), slusne souboje, bohaty arzenal. Ale na druhou stranu prakticky nic noveho, pouze ohnili vojaci prekvapily (strili ze samopalu plne automaticky misto davkama jako normalni vojaci a Black Ops - docela prekvapeni).
Zajimave je ze nektere mapy jsou hodne podobne s temi z HL, OF, BS a nekdy dost zajimave pozmeneny nebo upraveny.
Kazdopadne jsem se pobavil (hlavne s kusi proti Black Opsum), ale to je asi tak vse.

Jinak Pavle, na jake si to hral verzi HL? Ja na steamove a nezobrazili se mi ani uvodni (kdo jsem, co delam v Black Mesa) ani zaverecne titulky, jako ostatne ve vice modech spoustenych ze steamu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Hrál jsem na Steamu, a normálně tam byli jména těch korejců + základní informace o postavě za níž jsem ve hře hrál, zobrazená podobně jako jména tvůrců z Valve v původní hře. A závěrečné titulky jsou po dohrání plnohodnotné části RP ve hře také.

Residual Point dopařit za průměrně 3 hodiny? To ani náhodou, tedy alespoň tu hru co jsem hrál já. Je obsažena ve Steamu, v New game po zvolení obtížnosti. Jo a ještě, celé to začíná příjezdem do Black Mesa a jedeš ve dne dovnitř komplexu. Jinak podobných map s těmi v původní hře a datadiscích, je v modu dost. Už, už jsem si myslel že budu hrát jen lehce poupravený HL a datadisky. Ve skutečnosti byl Residual Point něco úplně jiného, ale v duchu původní hry.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Tak nevim cim to je, ale ve steamove verzi HL se mi u nekterych modu nezobrazuji texty na zacatku (co sem zac a proc jsem v Black Mesa) a dokonce ani napis Saving pri rychlem ulozeni. Zkousel sem prepnout do OpenGL a nepomohlo to. Toto rozhrani ma ve steamu tu vyhodu ze pri screenshotovani nezasekava hra na par vterin. Nevis co s tim?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:50 pm    Předmět: Citovat

Nevím, čím to je. Mě jdou veškeré texty ve Steamu, včetně napisu "saved" dobře. nevím kde může být chyba.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 5:47 pm    Předmět: Citovat

Dnes sem rozehral Sweet Half-Life na puvodni verzi HL a opet mi hra spadla po souboji s helikopterou ve vlaku, stejne jako ve steamove verzi. Zkousel sem jak Direct3D tak OpenGL a nic nepomohlo. Skoda, tento mod byl celkem dobry Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 6:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem SHL ještě nehrál, tak nevím jak by šel mě. Máš tu nesteamovou verzi HL patchnutou na 1.1.1.0?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2007 10:43 pm    Předmět: Citovat

mam, je to v46/1.1.1.0 (nebo podobne) Smile
SHL je zatim prvni mod ktery mi v ni dela problemy Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

Po kratkem presunu na HL2 mody (konkretne Minervu) opet hraji mody do Hl1. Mam rozehrany They Hunger, zatim jsem dokoncil prvni dil trilogie. Dost dobry mod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Prosel sem Dead Sector a musim rict ze je mnohem lepsi (hlavne co se logickych hadanek i atmosfery tyce) nez jeho predelavka pro HL2 (The Island) na Source enginu.
Pak myslim ze je i primo Dead Sector: Source, ale zacatek byl shodny s The Island, takze sem se jim dale nezabyval.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2007 6:56 pm    Předmět: Citovat

Zatímco v říjnu jsem dohrál sedm modů a tři hry, tak v listopadu zatím nic. Ale měl bych co nejdříve mít dohrané Mortyr 1, pak si dám asi TimeShift a až pak něco dalšího. A snad už toho 29. 11. vyjde HL: Decay.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt listopad 22, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Mortyr 1 nebyl sptanej, ale tuhle sem nainstaloval dvojku a po par minutach to slo pryc Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 10:16 pm    Předmět: Citovat

Mam rozehrane Cthulhu - po vlaznem zacatku se mi to zacina libit cim dal vic! Je to asi posledni z velkych (vysoko hodnocenych) SP modu, ktery mi zbyva dohrat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 10:39 pm    Předmět: Citovat

Fajn, tento mod je skvělý. Doufám že mi pak poradíš s koncem (Úplně poslední úrovní hry, mám rozepsaný návod) kdysi jsem mod hrál a v pohodě recenzoval, ale co dělat na konci už nevím. Teď nemám plnou kapacitu many, tak možná proto se mi nedaří konec udělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 12:51 pm    Předmět: Citovat

Sam jsem zvedav, jak se s tim koncem popasuju, ale kdyz to vyjde, tak si to samozrejme nenecham pro sebe Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 2 z 8

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema