Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku 1, 2  Další  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 6:33 pm    Předmět: Instinct Citovat

Mam problem v modu Instinct, v levelu kde opustim lokomotivu (protoze je cesta zablokovana) a vykosim par vojenskych stanovist mi po nacteni dalsi mapy (v miste kdy jdu pesky po kolejich) hra spadne, cim to muze byt?

Jinak mod je velmi slusny - prostredi i souboje, takze bych ho rad dokoncil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

U tohoto modu mě zaujaly screeny na planetphillipu. Mrkni na tomto webu do komentářů zda tam někdo neuvádí také nějaké problémy či jejich řešení s tímto modem.

Jinak, krom již založených diskuzí k SP modům, směruj další případné dotazy do Diskuze o HL modech. Děkuji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:23 am    Předmět: Citovat

Jasny, diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 11:47 pm    Předmět: Citovat

Zatím jsem se dostal do čtvrté mapy (jsem u těch červených paprsků, kde špatný skok znamená výbuch Smile ) Mod je ale naprostá bomba, takový design, promyšlenost a zábavu jsem už dlouho neviděl ! Jestli tenhle mod dohraji tak na něj napíši recenzi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:07 pm    Předmět: Citovat

Me se taky dost libi, ale nevim co s tim bugem. No pockam az mi prijde non-steam HL a pak si vychutnam i ty mody ktere mi ted delaji problemy se steamem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 12:20 pm    Předmět: Citovat

V kolikáté mapě k tomu bugu dochází? Mod jich má 10. Koukal jsem sem http://www.planetphillip.com/posts/instinct-half-life/ a tam jsou nanejvýš nějaké zmíňky o instalaci a dojmy. Nikdo tam nepíše že by mu to dělalalo nějaké problémy, krom spuštění hry.

Tak, vystřílel jsem stanoviště ze shora u zábradlí, u kolejí. Nastoupil na drezínu a dojel do cíle, šel pěšky, byl loading mapy. No, a po nahrání normálně pokračuji dál a žádný problém. Je to při nahrávání šesté mapy instinct_6.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

tak to je vriti. Myslim ze to je ono misto. Tak snad to non-steamova verze prekona!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 4:24 pm    Předmět: Citovat

Zakysl jsem v sedmé mapě. Napřed bylo potřeba vyřešit průměrnou hádanku, a pak zjistím že cesta dál už nikam nevede. Ale nejpíš jsem něco přehlédl. Ze zvědavosti sem nahrál přes konzoli osmou mapu, jenže mi chyběly všechny zbraně co jsem předtím našel. Holt budu muset přijít na cestu dál v té sedmé mapě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Dneska si jdu vyzvednout na postu toho puvodniho HL, a pak snad Instinct a jine mody zprovoznim!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 1:25 pm    Předmět: Citovat

Na normálním Halfu by ten mod měl taky jít. Psal jsem příspěvek na PlanetPhillipu, snad mi poradí jak pokračovat v modu dál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 5:49 pm    Předmět: Citovat

Konecne sem nainstaloval HL Generation (HL+OF), akorat s CSku se nechce.
Instinct funguje vsechna cest ale zakysl sem v 10. mape: znicim Gonarcha a nevim kudy dal, vsechny vrata nebo dvere jsou zavreny, ani nejde nikam skocit, zkratka sem v koncich. A silne pochybuju ze by tak kvalitni mod timto koncil.

Pavle: uz si prisel na ten svuj zakys? Jestli ne tak ho lepe popis a ja ti snad poradim Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

Ještě ne, nehrál jsem ho dlouho. Vynahradil jsem si to u dalších modů.

Můj zákys je v té mapě kde si seskočil dolů do vody a sebral ty boty aby jsi mohl přeskákat. Já se dostal až přes ty trubky a k tomu žebříku, který mě zavedl ke druhým kolejím, co byly nahoře. Jenže cestu dál jsem jaksi neobjevil. A jedny dveře co byly dole u těch beden, mi nešly otevřít.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 1:46 pm    Předmět: Citovat

uz vim. Docela schovana cesticka Smile
Asi v pulce te druhe koleje se obrat kolmo na ni smerem ke zdi a uvidis radu "oken" (sachet). Jedna z nich neni uzavrena a do ni musis skocit (mas Long Jump, tak to nebude problem).
Taky sem byl prekvapen ze po kolejich to dal nejde, ale za par vterin sem na to prisel, pac kdyzs dostal Long Jumpa a vylez az nahoru, tak moc moznosti nezbyva Smile

Tak na oplatku bys mi pak mohl poradit co mam delat po zabiti Gonarcha Laughing Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

Dík za radu. Opět začnu hrát tento mod až projdu Residual Point. Určitě ti pak dám vědět, jak dál v Instinct v desáté mapě, nepřijdeš-li do té doby na řešení sám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2007 3:57 am    Předmět: Citovat

Tak co dál v desáté mapě, nevím. Zřejmě to byl závěrečný boss, byl by to ale blbý konec. Jednou jsem hrál jednu jedinou mapu do HL, asi Escape, a poté co jsem ji celou přešel tak se hra dala do menu, tak takhle nějak si představuji dohraný mod. Nejsou-li v něm závěrečné titulky či animačka. Jinak sem psal dotaz na planetphillip, tak mi tam snad někdo odpoví.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 2

Jdi na stránku 1, 2  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema