Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:23 am    Předmět: Ultimate Attack Citovat

Mam problem se spustenim teto modifikace. Vzdy kdyz dam novou hru, tak se zacne nacitat, ale loading predcasne skonci a hra se nespusti. Nevite cim to muze byt? Mam steamoveho HL.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Zkusím tento mod, na dvou verzích HL1 a dám pak vědět.

Takže, tento mod ve Steamu nejde. V HL:GOTY s patchem 1.1.1.0 v46 jde Ultimate Attack už bez problému.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Behem necelych 2 hodin jsem prosel tento mod. Rozhodne neni spatny, ale ani nijak vyjimecny. Snad jen hlavni hrdina je prislusnik Black Ops, ale to jiz bylo i v jinych modech.
Ceho jsem si vsiml oproti jinym modum, byli spolubojovnici, kteri obcas vystreli i granat ze samopalu, coz je vitana posila utoku Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 11:45 am    Předmět: Citovat

Nějak sem zapoměl na tuto diskusi. Takže, jednou mi tento mod někdo doporučoval na zahrání, tehdy sem se k tomu ale neměl. No, a rozhodně sem od tohoto počinu čekal více. Ty vlastnosti z OF byly dobrý jen kvůli atmosféře. Jinak byl Ultimate Attack dost slabý, design úrovní nuda, jejich procházení také. Akorát na modely z Oppsoingu se kouká líp než z původní hry. A to co popisoval tehdy Rosnos v recenzi, ohledně taktiky při soubojích, pěkný kec. Ve hře sice asi dvakrát nebo třikrát jsou i spolubojovníci, ale vodit je neustále mě teda nebavilo a stejně mi je hned zabili. Jsem už holt zmlsaný o hodně zábavnějšími mody a tenhle sem dohrál jen z povinosti. Zas na druhou stranu mnoho modů, kde hrajete za Black OPS jednotky není, takže podobná možnost je vždy vytaná. Ale jako alternativu je lepší si raději zahrát Black Death nebo Black OPS.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 6:18 pm    Předmět: Citovat

mody, ktere jsi uvedl jako alternativu, mam dohrane z drivejska a asouhlasim s tim, ze jsou lepsi nez UA
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1

  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema