Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:44 am    Předmět: Visitors Citovat

Vcera sem dohral tento paradni mod na jeden zatah. Libilo se mi ze obsahoval krome klasicke rezby navic skriptove situace a logicke hadanky (vetsinou soupani beden, hledani cest pro vedce k otevreni zamcenych dveri, ap.).
Dale me mile prekvapili nektere nove modely (napr. nabytek, obrazy, rostliny) a zvuky (u zbrancih sem si vsiml trosku odlisnych zvuku nez v puvodni hre a hlavne pri vybuchu granatu pobliz vas jste na chvili ohluseni jako v modernich valecnych hrach!).
Jinak na rozdil od autora recenze na www.modifikace.cz se mi mod nezdal prilis tezky a hadanky tez nevybocovali z rady obvyklych hadanek v jinych modech.

Na strankach autoru sem se docetl ze by snad mel byt novy pribeh modu Visitors na HL2. To bych si nechal libit!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 1:19 pm    Předmět: Citovat

Visitors jsem kdysi hrál jen kousek. Nějak se mi na začátku nepodařilo u prvního výtahu se dostat dál. Určitě mod někdy znovu zkusím.

Tenhle mod byl jednou na nějakém Level DVD, takže jeho kvality ocenila i redakce Levelu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt září 13, 2007 10:09 am    Předmět: Citovat

Ano byl na DVD asi v roce 2004, ale bohuzel verze ktera nesla na steamu, tudiz sem se k nemu dostal az ted diky tvemu odkazu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

Dohráno, Half-Life: Visitors ! Perfektní modifikačka, sice byla trochu hard, ale o to propracovanější a zábavnější. Hrál jsem na medium. Nejvíce mi dal zabrat konec. Když jsem letadlo konečně sestřelil, tak mi po výbuchu zbyl jen jeden život. Závěrečná melodie se dobře poslouchala.

Líbilo se mi menu ve Steamu, loading a ve hře nebyl jediný bug. Rovněž skvěle fungovala a nebylo potřeba použít cheat. Holt Jirka hrál tenkrát první betu, která ještě nebyla pořádně vybalancovaná a proto měl problém ji dohrát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1

  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema