Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

Jdi na stránku 1, 2  Další  

Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 9:17 am    Předmět: Další sekce Citovat

Mám takový návrh. Týká se to změny sekcí . Zatím je zde jedna sekce s názvem HALF-LIFE a v ní podsekce SP mody a MP mody . Navrhuji aby se to předělalo tak , že by byly sekce :
    HALF-LIFE 1 a podlsekce
    HRA
    SP MODY
    MP MODY


a sekce
    HALF-LIFE 2 s podsekcemi
    HRA
    SP MODY
    MP MODY



Odůvodnění , proč to změnit . Co když budu chtít psát něco zajímavého ohledně HL nebo HL2 ? Do sp nebo mp modů to dát nemůžu , tak jedině do sekce hry. Jenomže 1) když už má hl svou sekci o modech , proč by nemohla mít i sekci o samotné hře
2) Pokec o speedrunech k HL, pak budu chtít zavés vlákno o např.zajímavostech co kde najít ...jelikož se nejedná o mody , do sp ani mp modu bych to logicky dát nemohl . Nejedná se ani o samotné hry , takže tam taky ne pak jedině kam ? Do offtopiku ? Ale to by bylo dost divné .

Jako vím , že tohle je fórum ke stránce o modifikacích do hl a tak hlavní vlákna by měla být o modech a to ostatní , co se netýká modů , může jít do OT , protože to s hlavní myšlenkou webu nesouvisí , ale na druhou stranu , už jste zavedli hlavní sekci HRY , což taky nejsou mody Laughing
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Určitě budou nějaké sekce ještě doplněné, K HL1 by se hodilo jak si zmínil "Hra" a k HL2 to samé co je k prvnímu dílu. Ostatní jakékoliv herní dotazy stačí směrovat do tématu "Herní fórum". Při této příležitosti tě musím upozornit že, k Doomu tu je už sekce "Doom Series + mody" a ty jsi vytvořil k Doomu další sekci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 10:34 am    Předmět: Citovat

Pavel : Mám takový pocit , že sekce o doomu byla vytvořena až poté , co jsem založil téma doom . Ale nejsem si jistý.
Tohleto vlákno jsem vytvořil úmyslně tady , protože to má být ZPRÁVA PRO ADMINY . A název DALŠÍ SEKCE jsem dal proto , aby tu mohli další lidi psát dotazy k rožšíření počtu sekcí , které zde máte ..
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 5:43 pm    Předmět: Citovat

doom sekce je tu protoze je to hra kterou mam porad v ucte a byla vytvorena driv nez to tvoje tema ... sekce hl1 sp mody-existuje uz existuje http://hosting.cecak.cz/forum-modifikace/viewforum.php?f=6 nechapu proc vytvaret znovu ? to same plati pro mp mody existuji zde http://hosting.cecak.cz/forum-modifikace/viewforum.php?f=7
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 9:02 pm    Předmět: Citovat

choosen chtel jsi novou sekci mas ji mit,prosim udrzuj si ji cistou od spamu atd.. nemej tam bordel Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 10:49 am    Předmět: Citovat

Admin : lol , asi jsi mě nepochopil Very Happy Sekce HL1 existuje , to vím . A odkaz mi psát nemusíš , nejsem slepý . Ale sekce HL1 obsahovala podsekce SPMody a MPMody . Takže když budu chtít psát o speedrunech do HL1 nebo HL2 , o datadisku ep2 nebo jiných věcech , tak podle tebe to mám napsat do sp modů ? LOL .
A proč by ta sekce HRA měla být prázdná proboha . Very Happy Kdyby jsi si přečetl další přízpěvky zjistil bys , že třebas Pavel taky uznal , že sekce HRA by se hodila . (omluva Pavlovi , že se odkazuji na něj) .
Další věc , když už existuje HERNÍ FÓRUM sekce , tak proč jste dali ještě zvláš? doom . Twisted Evil Samozřejmě chápu , teď je to přehlednější , ale podle toho cos mi napsal si myslím , že uvažuješ právě takhle Very Happy
A další věc . Ještě ohledně sekcí o hl. Jako jo , stačí jedna sekce s názvem HL , ale nebylo by lepší tam dát i sekci HL2 ? Bylo by to přehlednější . A nebo myslíš , že kdybych chtěl napsat něco o enginu (NETVRDÍM ŽE CHCI , ALE KDYBYCH CHTĚL ..) TAK BYCH TO MĚL FUKNOUT PODLE TEBE DO SP mody ? Very Happy Very Happy
Ne , nic , nechci se hádat .
Vlastně další věc . prý : " chtěl jsi novou sekcci , máš ji mít" .. no ne , to je vstřícnost . Ještě chci sekci HODINKY S VODOTRYSKEM " , LETNÍ POČASÍ , DOVOLENÁ ... Není nad vstřícnost Very Happy


EDIT : tak , porušil jsem pravidlo (admin má vždy pravdu) takže asi dostanu upomínku . Idea
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 2:22 pm    Předmět: Citovat

Hl2 sp+Hl2 mp mody je vytvoreno,to same palti pro Hl1 engine+hl2 engine+speed_runing sekci Hl1+Hl2 take je vytvorena,jo moderovani jsem ti dal na skousku,pokud ti to pujde tak ti necham ....
jinak jsem wolf00 z redakce ... Smile zadne pravidlo nebylo poruseno,jen tu rekni kritiku


Naposledy upravil admin dne út červen 12, 2007 2:57 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 2:57 pm    Předmět: Citovat

Ja si myslim ze Choosen navrhl zajimave napady
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Pete66 napsal:
Ja si myslim ze Choosen navrhl zajimave napady

ktere byli realizovany pokud jsi se ted koukal na forum
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 3:07 pm    Předmět: Citovat

Jasny ja vim, jen sem chtel pochvalit Choosena za dobre pripominky, a tebe za realizaci samozrejme Smile
Ale presto mam malou vyhradu: zda se mi zbytecne delit sekce na HL1/2 speddrun/engine, protoze kdyzbude clovek chtit napsat neco jineho o puvodni hre HL/HL2, tak do tech se to nehodi. Osobne bych spis misto techto uvital temata ve smyslu HL1 - hra, HL2 - hra - tak to myslim zamyslel i Choosen jak sem pochopil.
Samozrejme je to jen navrh Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 3:11 pm    Předmět: Citovat

takze ted je tam hl2 hra +speed runing+hl2 hra + speed runing doufam ze to tak bude vyhovat ... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 3:46 pm    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Já jen navrhoval sekci HRA a do ní si kažfý může dát třeba ty speedruny . A tys udělal tohle Very Happy Very Happy Very Happy Však moje forum to není . a je mi to fu(c)k .
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út červen 12, 2007 3:55 pm    Předmět: Citovat

Ja taky pochopil "speedrun" nebo "engine" jen jako Choosenovo priklad Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 4:52 am    Předmět: Citovat

Pete66: Jj , jasně , nechápu co je na tom k nepochopení . Chtěl jsem jen , aby se ta sekce HL která obsahovala spmody a mpmody rozšířila ještě o HRA nebo něco takového. A aby to bylo přehlednější , tak to samé i pro HL2 , a? je to zvláš? . Ale admin nepochopil (asi jako jediný) a nechápe doteď Laughing
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

upraveno zbytek udelam pozdeji
edit:je to uz lepsi?
upraveno
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2

Jdi na stránku 1, 2  Další  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema