Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2007 8:45 pm    Předmět: Rock 24 Citovat

Znate?
Na tento mod mohu pet jen a jen chvalu. Takhle profesionalni dilo se jen tak nevidi! Uzasne prostredi, sceny, ukoly i puzzle.
Jde o to dostat se s partakem z vezeni combine. On vam nejdriv pomaha skrz terminaly a radi vam co delat, pozdeji se k vam pripoji a spolu resite sarvatky i logicke postupy. Po tehle strance bych to prirovnal k Epizode 1, kde takhle spolupracujete s Alyx. Dostala me napr. skriptova situace, kdy vidite jak vojak combine hlida zadrzenou clenku odboje a partak rekne: "zustan tu, zkusim ji o svobodit " - a skutecne se plizi chodbou az do one mistnosti a combajna tise sejme! Videli ste to v nejakem jinem modu do HL2? Ja si nevzpominam.
Jedinou vytku bych mel k herni dobe - hodina a pul neni moc, ale o to je zas akce intenzivnejsi.
Pro me asi nejlepsi mod do HL2, ktery jsem hral!
Davam 90%

For PavelU
Na level foru si psal ze mas problem na zacatku s vrtulnikem. Proste do nej strilej, on po tobe nejde, strili po partacich. Spolecne ho sundate, ale pak prileti druhy, znici kapitansky mustek a pak je loading a ocitnes se ve vezeni. (btw: zpusob jak se dostat z cely je paradni)
Rozhodne tenhle mod neprosvihni, opravdu predstavuje to nejlepsi z modu pro HL2!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Rád si Rock 24 někdy zahraji. V té první epizodě s vrtulníkem sem měl ten problém že první se mi podařilo zničit. Přiletěl druhý do nejž jsem také pálil, ale měl jsem málo healthu a raket a nevěděl sem co dál. Asi budu muset tuto epizodu spustit úplně od začátku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2007 2:11 pm    Předmět: Citovat

Druhy vrtulnik je tam od toho aby znicil lod a ty ses stal zajatcem combine, takze bud poslusny a nech se zajmout Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
agerix




 
Založen: 7.4.2008
Příspěvky: 11



PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 1:59 pm    Předmět: Citovat

Chalani,ako sa vam podarilo vyliezt z cely do ktorej ste sa dostali hned v uvode?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: út prosinec 09, 2008 4:37 pm    Předmět: Citovat

Tam si musel rozbit nejake potrubi, nebo mrizku, ale uz nevim presne

btw: Ty jsi asi moc modifikaci nehral, ze mas problemy u spousty z nich? Ale nic ve zlem!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 3:29 pm    Předmět: Citovat

Ale jo, Rock 24, který jsem stáhl a rozehrál již koncem roku 2006, hned kdy vyšel, je jedním z těch nejlepších modů, co se mi k Half-Life 2 poštěstilo doposud dohrát. Ale jelikož se mi tehdy nepovedlo zdárně zvládnout jeho začátek, kvůli střílení i do druhého vrtulníku, tak jsem jej celý přešel až nyní. Zpočátku mi trochu zatopily hádanky a prostředí prvních úrovní mi přišlo pusté. Nicméně autoři Rock 24 zvolili, zřejmě záměrně, střídmý začátek a akci dávkovali jen vzácně. O to ale nápaditějšími způsoby, ty jim vydržely až do samého konce, kde už naštěstí nebyla nouze o časté boje s Combine jednotkami a pár dalšími nepřáteli. Pete66 má v recenzi uvedeno, že si dokáže mod představit jako součást nějakého většího projektu, v němž by toto dílko bylo pouhou jednou z mnoha epizod, a já s ním plně souhlasím. Level designem se totiž bezchybná preciznost a smysl pro nepostradatelné skripty nezapřou. Obojí je tu navíc servírováno takovým způsobem, že jsem mnohdy zíral s otevřenou pusou. Jednoduše skvost. Takže pokud jste zmíněný mod ještě nehráli, doporučuji vyzkoušet. Navíc po aplikaci patche je zcela bez potíží funkční i na aktuální verzi HL2.



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aannemer




 
Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 1



PříspěvekZaslal: pá březen 22, 2013 2:02 pm    Předmět: Citovat

Zkusil jsem si po čase zase zahrát Rock24, ale na novém compu se mi seká a padá. Nedostal jsem se dál než k sestřelení helikoptéhy na lodi. Half-Life mám Orange Box legální kopii, Windows 7 - 64 bit a hru spouštím ze Steamu. Asi to bude těma 64kama?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 2:46 pm    Předmět: Citovat

Na současném kompu by neměly být problémy. HL2 je dobře podporován, pravidelně updatován. Zkusil bych aktualizovat ovládače ke grafice, popř. DirectX. Tento mod by tedy měl i na nynějších systémech a konfiguracích fungovat dobře. Taky během hraní povypínej ostatní aplikace, internetový prohlížeč, apod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1

  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema