Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 12:49 pm    Předmět: Black Mesa Source Citovat

Zřejmě nejočekávanější mód do hl2 . Určitě i díky fiasku s HL:Source , který se přidával spolu s HL2 a ve kterém valve tak akorát překonvertoval staré mapy do nového enginu . Takže si fandové chtějí spravit chu? .
oficiální stránka . Jen se modlím , aby tento mod vyšel ještě tento rok.
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 1:17 pm    Předmět: Citovat

Na Black Mesa Source se těším, zahrát si remake prvního Halfa bude zážitek. HL1: Source, co byl k HL2, měl vylepšenou snad jen vodu, možná ještě tak textury. Ale rozdíl oproti starému HL a tomu "Source" nebyl z grafického hlediska moc patrný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 2:08 pm    Předmět: Citovat

Njn , nejsem žádný profík ani texture machr , ale mám za to , že textury v HL:Source byly děsné . Textury do HL1 byly v rozlišení 128*128 , 256*256 a voni je tou kompilací roztáhli na těch 512*512 co používá hl2 . Ty textury jsou pak hnusné a takové zrnité ... kdyby tam alespoň přidali věci z hl2 , třeba ten přístroj na doplnění life nebo brnění , ale to ne . Nebyl jsem spokojený .
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 3:14 pm    Předmět: Citovat

doufam ze tam bude B calhoun jinak to nehraju ... Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Podle obrazku a videi se na BMS tesim jak malej jarda. Nektere predelane lokace sem ani nepoznal - a to mam puvodniho Hl projetyho cca 30x! Urcite muj nejocekavanejsi mod!
HL:S sem nehral, ale podle ohlasu to bylo dost odflaknuty - teda neznam nikoho kdo by si tuto "predelavku" chvalil!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:32 pm    Předmět: Citovat

Aktuální info k této modifikaci, dne 4. 10 mi to Choosen psal.

"Mluvil jsem s Jackarem (před necelým týdnem) ohledně práce na BMS . Zdělil mi , že definitivně s prací skončil a že "offixce complex" předal někomu jinému. No alle to je vedlejší . Jelikož poslední novinku na jejich domovském webu byla kajsik z března tohoto roku , Jackar se poptal a pak mě ujistil , že na modu se urputně pracuje a v podstatě již finišuje . Krom nových obrázků a nevím čeho dalšího se chystá buďto video (asi další trailer) nebo přímo beta/demo verze. Jsem tedy zvědav , co z toho stihnou do konce tohoto roku. Prý by BMS chtěli do konce roku vydat , ale nevypadá na to . Však uvidíme .."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mayo




 
Založen: 30.12.2007
Příspěvky: 2



PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Dnes som si pozrel novinky z blackmesasource. Vďaka Bohu že sa to už rozhýbalo. Nemôžem vydrža? až to vyjde. A ináč čo to bol ten HL Source?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 9:42 pm    Předmět: Citovat

HL Source je výsměch od Valve pro hru Half-Life 1. Tudíž skoro každý kdo se cokoli o této hře něco dozvěděl, ji nemá rád, nebo? o něco vylepšené textury, lepší voda a kompatibilita není žádný důvod proto aby to byl plnohodnotný HL1 v enginu Source, tak jako je např HL2. A proto je ve vývoji ten fanouškovský projekt Black Mesa Source pro HL2. Nebo? nikdo není zvědavý na to jak jsou ve Valve neschopní ohledně předělávek legendárních a klasických stříleček.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 12:23 pm    Předmět: Citovat

Krasny popis situace okolo HL:S, vyborne Pavle Laughing Twisted Evil Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1

  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema