Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Choosen




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 22



PříspěvekZaslal: st červen 13, 2007 1:07 pm    Předmět: Vykecej se .. Citovat

Tenhle topic jsem odkoukal z diskuzního fóra na webu thelambda.sk , kteří zase inspiraci vzali ze zahraničních webů Smile
Pokud tě v poslední době něco vytočilo , naštvalo , ranilo , když tě něco štve , toto fórum je od toho , abys si zde ulevil , vybil energii Smile samozřejmě v rámci slušnosti Very Happy
_________________
motta :
"Acta non verba"
"Per aspera ad astra"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 12:33 am    Předmět: Citovat

Nahrál jsem ti Choosene ty screeny toho naskenovaného článku. A e-mailem ti je poslal. Dobře se do toho žačti, HL2: The Orange Box klepe pomalu na dveře Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 12:56 pm    Předmět: Citovat

co me mrzi na hl2 ? to ze se asi nechysta predelavka pro oposing force a blue shiftu pro engine hl2 s asi 3x delsi hratelnosti, v hl2 jsem nepostrehl humor co byl v hl1 coz je skoda .... priklad dojedu do stanice jednokolejky sejmu alien slave a najednou slysim vystrely z d.e jdu se mrknout a vidim otise jak doluje z automatu na sladkosti tycinku mars Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 1:37 pm    Předmět: Citovat

Nějaké porty obou datadisků pro HL1, do enginu HL2 byly v plánu kdysi. Ale už se na nich zřejmě nedělá. Ve vývoji je Invasion Redux. Jinak k Opposingu stačí použít stejnojmený balík, a grafika bude zlepšená o dost, hlavně modely.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

Projel jsem Blue Shift a musím říct že se mi nelíbil. Nikoliv však proto že byl krátký, ale proto že mu scházel náboj a atmosféra. Tak jako tomu bylo např v Opposing Force. A měl bych-li BS srovnat s modifikacema (kvalitními). Tak i ty jsou stokrát lepší než tento datadisk, a nemyslím jen Azure Sheep.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 8:11 pm    Předmět: Citovat

no dobre b.s[blue shift] nebyl nic moc ale azure sheep byl super... btw opf redux resi castecne grafiku ale ne uz delku hry ... a b.s je puvodne prevod z konzole na pc,docela me stve dnesni trend ze se delaji cim dal kratsi hry ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 2:42 pm    Předmět: Citovat

Blue Shift sem projel jen z nutnosti. Uroven prumerne modifikace. Zadne nove zbrane, nepratele ani bossove - proste bida. Azure Sheep je mnohem kvalitnejsi!

Jinak chci se zeptat jak je to s tim Redux packem pro OpFor. Nainstaloval sem ho na steamovou verzi OpFor (s HDPackem), pridal patch, ale nektere modely byly upravene (napr. Desert Eagle, vojaci v Boot Campu), ale jinak zustalo vse pri starem. Cim to muze byt?
Jakou verzi Redux Packu teda mam pouzit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

High Definition Pack ve Steam HL nemám, nijak mi to neva. Do stejné verze Opposingu jsem si loni dal Redux Pack + patch verze 1.1 (bylo nutné ručně přepsat původní soubory v několika složkách) A díky tomu jsou v OF lepší textury, modely zbraní a postav. Vypadá to poté tak jako na screenech z Under The Black Moon.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 2:55 pm    Předmět: Citovat

Zkusim to na verzi bez steamu a tudiz bez HDP, pac sem postupoval pri instalaci stejne jako ty, ale vysledek byl polovicaty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: pá říjen 05, 2007 9:01 pm    Předmět: Citovat

je treba si uvedomit ze na pocatku b.s byl jen koncept art,spichnuli rychle jaktakz pribeh+nejake ty mapy bohuzel vysledkem byla rychlokvaska,melo to byt zadarmo treba k hl goty
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 1:13 pm    Předmět: Citovat

Dal jsem si do Steamu Gunman Chronicles a hra vypadá o dost líp. http://www.nextdimension.org/gunmantosteam/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2007 1:44 pm    Předmět: Citovat

zrovna tahle hra "gunman chronicles" me moc za srdce nevzala ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 3:10 pm    Předmět: Citovat

Shareavenue.com je na nic. Sice můžete uploadnout screeny a dát je na fóra v phpbb jenže hosting je omezený a zhruba po měsíci jsou screeny smazané. Takhle zbytěčně jsem na ten web uploadoval asi 500 screenů. Asi to chce mít založený účet, nevím. No v každém případě znáte-li někdo jiný web kam jdou uploadvat screeny, s neomezenou životností a je tam rovněž možnost vkládání ve phpbb formátu do fór, tak dejte vědět.

Proto tu už nejsou screeny z Operation Na Pali a Residual Point. Ale v počítači ty screeny ještě mám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
admin
Site Admin



 
Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 131



PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 2:48 pm    Předmět: Citovat

co skusit tohle ? http://xs.to
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2007 7:16 pm    Předmět: Citovat

Zajímavá adresa, tenhle web sem dosud neznal. Co jsem zjištoval, tak je potřeba registrace a screen lze uploadnout jen jeden. Jedině že bych si založil účet na shareavenue.com, protože na něm lze naráz nahrát 20 screenů a je to tedy rychlejší.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1

  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema