Registrace | Hledat | FAQ | Seznam uživatelů | Uživatelské skupiny | Přihlášení

  Uživatel:    Heslo:       

  

Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2007 1:23 am    Předmět: Residual Point Citovat

!! SPOILER !! Tato modifikace je fakt bomba. Různé maličkosti jsou v ní pozměněné, a? již trochu nebo zcela, což jen přidává na perfektní hratelnosti a dalších aspektech hry. Ve stručnosti, nové textury (by? zpočátku moc patrné nejsou) modely, nápady, vlastnosti, (např. z podzemí lezoucí headcrabi) délka, rozlehlost a perfektně propracovaná architektura úrovní i celé hry. To vše dělá z Residual Point perfektní počin na zahrání. Až ho dohraji tak na něj napíši recenzi.

Dohráno, Half-Life: Residual Point ! Celkem slušný souboj s bossi, na konci.


Naposledy upravil PavelU dne čt listopad 15, 2007 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 7:35 pm    Předmět: Citovat

Jsi si jisty ze ty screeny pochyzeji z RP, Pavle? Ja to ted dohral a nevzpominam si ani jedno misto ktere je na techto screenech! Shocked

A souboj s bossi na konci? Ja na konci vykosil na Xenu asi 2 Alien Grunty, par letajicich "svetlusek" a nejake Alien Slavy, pak vstoupil do teleportu a zacala hrat metalova hudba, proste konec! Nerozumim tomu! Shocked

Ve steamu to je Half-Life: Residual Point Public 1.0
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

Zřejmě si hrál to co bylo zaškrtlé jako Training room. Když ve Steamu spouštíš Novou hru, ještě než si vybereš obtížnost tam máš tu volbu tréninku. Mě ale tato možnost u této modifikace nějak odradila. A ani vlastně nevím co to konkrétně bylo za hru, jak byla dlouhá, zábavná a tak, moc mě nechytla. Hrál sem Residual Point Public beta 1.0 ve Steamu a dal new game, vybral si asi medium obtížnost a hrál tento super mod. Spus? hru znova, vyber si obtížnost a musí to začínat se jmény tvůrců kteří mají tipická asijská jména, což snad poznáš. Pak si budeš jistý že hraješ přesně to z čeho jsou ty screeny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

Ja su pako! Omlouvam se Embarassed
Vzdy kdyz spustim nejaky mod, tak dam nejdriv Hazard Course (jestli neni novy) a nektere mody po spusteni HC spusti samotnou kampan, tak to me zmatlo!
Ale stejne je to sila! Tri hodinovy trening!

jeste jednou sry za zmatky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

Mam odehrano asi 5 hodin a musim uznat ze je to opravdu hodne dobry mod! Zrovna jsem absolvoval prestrelky v obrovskych skladistich proti Black Opsum a shnilym vojakum. To byla rezba a jeste se starat o vedce, kteri po vystreleni granatu utecou par kilometru nazpet a ja je musim nahanet Very Happy Tahle pasaz je naprosto famozni i kdyz dost obtizna (kvuli vedcum).
Slusny byl i postup na povrchu za neustaleho bombardovani a obtezovani ze strany headcrabu vynorujicich se z pisku. Ale v nekterych levelech predtim jsem tak tak vysel s munici - jednou se mi dokonce stalo ze sem mel jen po jednom zasobniku do pistole a brokovnice. Ale ustal sem to Smile
Co me ale netesi ze takovej Black Ops (ne zenska) vydrzi zasah kusi do hlavy! Tudiz muj oblibeny postup likvidace cernych zmetku nemuzu poradne aplikovat Sad Ale zato s claymory je srandy kopec Very Happy

Kazdopadne me to bavi a tesim na tvou recenzi teto modifikace
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

JJ, ta pasáž s vědci byla geniální, tato část vůbec byla celá dobrá. Ale to celý mod. V recenzi mám řadu věcí co si zmínil také uvedené (mám ji už napsanou, jen čekám kdy to na mě Johny převede, tvrdil mi že mám týden počkat, nyní je to už ale 14 dní) recenzi ti můžu poslat. Přece jen ji chci dát přednostně co nejdříve na modifikace.cz než toto fórum.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 10:43 am    Předmět: Citovat

To by bylo fajn. Posli mi ji teda prosim na pete66@centrum.cz Diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 11:38 am    Předmět: Citovat

Recenze odeslána, doufám že ji budu moct ještě v říjnu dát na web, jinak bych ji musel dát asi na fórum.

V recenzi sem zapoměl uvést hodnocení, to je následující:

Design map a modelů 80% Originalita 85% a Zábava 95%.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 8:49 pm    Předmět: Citovat

Diky za poslani. Ale prectu si ji az dokoncim hru, coz by melo byt brzo, protoze jsem uz asi hodinu na Xenu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 3:36 pm    Předmět: Citovat

Prave jsem tento mod dohral. Musim souhlasit ze je to jeden z nejdelsich modu vubec (dohrani mi trvalo zavratnych 10 hodin + 3 hodiny treningu) a o jeho kvalitach take nelze pochybovat. Doporucuju si precist Pavlovu recenzi, kde je vse prehledne popsano.
Mam jenom par pripominek. Nekolikrat mi chybela ve hre ultimatni zbran - zvlast pri soubojich se zombie-vojaky, kteri jsou dost tuzi. Pouzival sem proti nim podvesny granatomet (jeste ze granatu do nej bylo vzdy dost), ale presto skoda ze Gluon gun sem ziskal az pred vstupem na Xen. Dale jsem uz zminoval ze kuse nezabije prislusnika Black Ops ani po strele do hlavy, coz zamrzi.
Jinak jsem nikde nenarazil na Tau Cannon a Hivehand (ktery ale v trainingu byl). Mozna jsem neco prehledl, ale to se mi casto v HL modech nestava.

Osobne bych hodnotil training 6 a kampan 8,5
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 4:31 pm    Předmět: Citovat

Jo, délka je na této modifikaci obdivuhodná. Asi si ji projdu co nejdříve znovu, a na hard. Když sem jel v průběhu hry vlakem, tak sem myslel že už bude konec, naštěstí hra pokračovala. Pak se mod znovu celkem opět rozjel a vygradoval na Xenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

Ano, scena s vlakem byla uzasna! Jinak kdyz sem na Xenu porazil ty dva bosse a prosel jsem teleportem, tak jsem usoudil ze to jeste neni konec a ze po preskakani tech plosinek me ceka na druhe strane teleportu sam velky Nihilant Smile
Jo a jak je to s tema dvema chybejicima zbranema 4. kategorie? Nasel si je nebo ve hre nejsou?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PavelU




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 350



PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Ty chybějící zbraně jsem neměl, takže nevím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pete66




 
Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 241



PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 11:44 am    Předmět: Citovat

Takze tam asi fakt nejsou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Strana 1 z 1

  


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group  Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com  Style created by phpBBTema